• header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_03.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3519051
Dnes
Včera
Minulý měsíc
27340
3348
164408

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Mladší žáci v Bolaticích pátí

Chřipkou silně oslabené družstvo mladších žáků odehrálo svůj další turnaj v Bolaticích u Hlučína a pro velkou absenci hráčů základní sestavy museli vypomáhat elévové.

FBC Vikings Kopřivnice – FBC Letka 1 : 4 (0:3,1:1)

Zápas začal velice opatrně, soupeř zvolil vyčkávací taktiku, čekal na svojí polovině a spoléhal na rychlé brejky. Celý zápas se odehrával na území Ostravanů, nám se bohužel nedařilo překonat jejich zhuštěnou obranu a gólmana. Soupeř z několika rychlých brejků vytěžil maximum a to rozhodlo celý zápas.

FBC Vikings Kopřivnice – TJ Slovan Havířov 2 : 8 (1:4,1:4)

Vikingové vlétli na soupeře ve snaze rozhodnout zápas hned na začátku. Podařilo se nám vstřelit první gól. Postupně se hra začala vyrovnávat a soupeř zvyšoval obrátky. Hra se přelévala od branky k brance, ale bohužel gólově byli úspěšnější hráči z Havířova. Nás opět trápila naše slabina: koncovka.

FBC Vikings Kopřivnice – FbC KOVO KM Frýdek -Místek 4 : 6 (3:4,1:2)

Opět stejný scénář, naši hráči kombinují, vytvářejí si šance, ale dostat míček za záda gólmana se nám nedaří. Byl to opět vyrovnaný zápas, ale ta trocha florbalového štěstí se nám dnes vyhýbá.

FBC Vikings Kopřivnice – Florbal Exelsior Havířov 2 : 8 (1:4,1:4)

Čtvrtý zápas na turnaji naši hráči odehráli už z posledních sil. I přes obrovskou snahu zabojovat, bylo vidět že malý počet hráčů si začíná vybírat svoji daň. Přesto kluci bojují do posledního hvizdu rozhodčího a snaží se o zkorigování výsledku.

Na tento turnaj jsme jeli s velice oslabenou sestavou, kterou doplnili kluci z elévů. Přesto za předvedenou hru zaslouží všichni obrovskou pochvalu. Tou bylo bouřlivé povzbuzování fanoušků i pochvalné komentáře trenérů soupeřů za pěknou kombinační hru, kterou jsme předváděli. Za nás trenéry můžu dodat pouze: klobouk dolů, pánové!

Sestava: Liss Danek, Kusz Davča, Škývara Ondra, Janek René, Heuer Luky, Šrámek Lukáš, Raška Pepa, Juřík Jonáš, David Vojta, Gotthard Martin

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.

verze pro mobil | standardní verze