72680

FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Mladší žáci vycestovali do Stonavy na nedělní menu

mlzi01

Družstvo mladších žáků se v neděli předvedlo na turnaji ve Stonavě a po velmi vyrovnaných zápasech nakonec obsadilo 2. místo.

K dopolední svačině se podávali Škorpioni z Ostravy, kteří podlehli Vikingům 0:5 po poločase 0:5. Skvělá kombinační hra slavila úspěch v podobě zaslouženého vítězství.

K obědu měli Vikingové Orlovou, která byla houževnatá, tuhá a hůře stravitelná, než Škorpioni. Přesto se nám podařilo uspět a zvítězit 4:0 po poločase 2:0. Naši hráči se prezentovali kvalitní týmovou hrou.

K odpolední kávě jsme měli zákusek z Opavy, ovšem příchuť remízy nebyla zcela podle našich představ. Opava vyrovnala na 2:2 pět sekund před první sirénou. V druhé půli zápasu se skóre již nezměnilo. Tento zápas našim borcům vyšel stejně dobře, jako předchozí dva.

Předčasně servírovaná večeře našim klukům bohužel nechutnala. „Havířovská specialita“ byla pro naše hráče příliš hořká. Vikingové hráli s favoritem zápasu a celého turnaje vyrovnanou partii, přesto těsně podlehli 3:4.

Při rovnosti bodů s Opavou, ale lepšímu skóre, si naši kluci vezou krásné „STŘÍBRNÉ TALÍŘE“!!!

Děkujeme rodičům za bouřlivou podporu a všem hráčům za velice vydařený turnaj!!!