FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Mladší žáci na domácím turnaji opět neporazitelní

clanek ml zaciDomácí turnaj Moravskoslezské ligy mladších žáků pořádaný v Kopřivnici na hale SOU se stal kořistí kopřivnického týmu. Ten v průběhu turnaje nenašel jediného přemožitele a se skóre 42:6 jasně dominoval. V průběhu letošní soutěže je to ze tří turnajů již druhé jasné prvenství tohoto družstva.

FBC Vikings Kopřivnice x 1. MVIL Ostrava 13:3

Absence trenéra R.Klemense a jednoho z nejlepších hráčů Davida Forcha ani případná nervozita z utkání na domácím prostředí naše žáky ani v nejmenším nerozhodily a ti hned na úvod potvrdili pověst, co do výsledků, nejúspěšnějšího kopřivnického družstva letošní sezony. Odnesl to ostravský MVIL.

FBC Vikings Kopřivnice x 1. SC Bohumín '98  6:0

Do druhého utkání šli domácí talenti bez tří hráčů základní sestavy, nicméně před-zápasové obavy trenéra nebyly potvrzeny a po dobrém výkonu našich svítilo na tabuli skóre 6:0.

FBC Vikings Kopřivnice x FBC KSVČ Juventus Odry 11:0

Před zápasem s Oderskými panovaly mezi realizačním týmem rozporuplné pocity, neboť soupeři dorazily posily, které by se fyzickými proporcemi neztratily snad ani v dorosteneckém výběru některého z týmů hrajících americký fotbal. Naštěstí však byly posíleny dvěma hráči i naše řady a krásným kombinačním výkonem jsme soupeře prakticky nepustili na naši obrannou polovinu.

FBC Vikings Kopřivnice x 1. letka Sokol Ostrava Poruba 12:3

Poslední utkání turnaje již pořadí našich nemohlo ovlivnit, to se však na mladších žácích nikterak neprojevilo, a tak směle pokračovali na vítězné vlně a oku lahodící kombinace měly za následek další vysoké skóre.

Komentář trenéra Tadeáše Klemense:

"Los nám na tento turnaj určil soupeře, kteří ještě pravděpodobně nepracují s hráči této kategorii tak dlouho, jako se jí věnujeme my v Kopřivnici. Velice oceňuji, že naši Mladší žáci i přesto šli do každého zápasu naplno, naskytl se nám prostor vyzkoušet si kombinace, individuální dovednosti i například skvěle hrajícího elévka Jana Ryšálka, což bylo dle mého názoru ještě cennější než skvělé výsledky."

Komentáře   

 
René Klemens
+1 #1 René Klemens 2013-10-29 08:05
Super!!! :-)
 
 
Iva
#2 Iva 2013-10-29 19:47
:lol: :lol: :lol:
 

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.