FBC Vikings Kopřivnice - Neligové Turnaje - Mladší Žáci

Mladší žáci bojovali na Ostrava Cupu o semifinále

ml zaci ova cup 2019 1 nahledMladší žáci se na mezinárodním turnaji Junior Ostrava Cup 2019 postupně utkali s týmy 2. FBC Karviná, FBC Uničov, FATR Dubňany, 1. MVIL Ostrava, Start98 Praha - Kunratice a 1. FBC Karviná. A bylo se na co dívat. V konkurenci 34 týmu se úspěšně probojovali mezi nejlepších 8 týmů s bilancí 4 výhry, 1 remíza a 1 prohra.

Mladší žáci čtvrtí na příborském Junior Metaxa Cupu

ml zaci metaxa cup pribor 2016 nahled5. listopadu se uskutečnil 5. ročník turnaje Metaxa cup, který pořádalo město Příbor. Turnaje se účastnilo celkem 6 družstev systémem každý s každým. S bilancí 2 výher a 3 proher skončili mladí Vikingové celkově na čtvrtém místě.

Mladší žáci na Junior Ostrava Cupu pátí

ostrava cup logoOd 3. - 5. června se konal v Ostravě tradiční turnaj Junior Ostrava Cup, kterého se účastnili také mladší žáci. Turnaj skýtá možnost poměřit síly s jinými týmy než pouze z MS kraje. V této věkové kategorii se turnaje účastnilo celkem 19 týmů a mladí Vikingové obsadili celkově pátou příčku.

Mladší žáci třetí na turnaji v Hranicích!

mcr hranice 2015 nahledKopřivnickým mladším žákům se podařil další velký úspěch. V Hranicích n. Moravě vybojovali na neoficiálním MČR, pořádáné klubem Teiwaz skvělé 3. místo. V minulém ročníku se podařilo kopřivnickým hráčům proklouznout až do finále, letos se podobný úspěch zopakovat nepodařilo. Konečné 3. místo, které Kopřivnice vybojovala nad pražským týmem Black Angels je ovšem velkým úspěchem.

Mladší žáci stříbrní na neoficiálním mistrovství ČR

ml zaci hranice 2014 nahledVelkého úspěchu dosáhlo družstvo mladších žáků na setkání v Hranicích na Moravě. Turnaj, který organizuje oddíl Teiwaz, je koncipován jako neoficiální mistrovství ČR a startují na něm nejlepší mládežnické tým z celé republiky. Mladí kopřivničtí florbalisté potvrdili, že patří opravdu ve své kategorii ke špičce, protože v nabité konkurenci vybojovali skvělé 2. místo!

Nisa Open 2009

Po minuloročním triumfu v podobě vítězství na mládežnickém turnaji Nisa Open v kategorii BU14 se letos mladí kopřivničtí florbalisté vraceli z Liberce s prázdnou.

Zlatý hattrick v Paskově nebyl

Potřetí v řadě se našim mladším žákům ukořistit pohár obce Paskova nepodařilo, nicméně opět potvrdili své výsadní postavení v regionu a na kvalitně obsazeném turnaji skončili druzí.

Prague Games 2008

Stejně jako jejich starší spoluhráči,zůstali mladší žáci na Prague Games stupínek od vytouženého postupu ze skupiny. I tak zanechalo naše nejmladší družstvo v Praze velice dobrý dojem.

Putovní pohár z Paskova opět v držení Kopřivnice

Kopřivnický tým nejmladších hráčů po roce opět získal prvenství na turnaji o putovní pohár starosty města Paskova. Ve specifickém systému turnaje si nakonec poradil ve finále s Frýdkem-Místkem a znovu bude na nadcházející rok držitelem velkého putovního poháru.

Nisa Open 2008 - prokletí zlomeno

Do Liberce na turnaj ,,Nisaopen“ odjíždělo družstvo mladších žáků s předsevzetím prolomit smůlu, která nás provázela po dobu minulých třech ročnících. A to se taky našim borcův povedlo!