708
9542

FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žákyně

Mladší žačky v novém

clanek mlzacky 3 12 16 nahledNa třetí turnaj letošní sezóny jsme vyjížděli v sobotu 3.12.2016 do nedalekých Hranic na Moravě vybaveni novými dresy, chutí do hry a touhou po vítězství. Zde nás čekaly opět čtyři náročná utkání

První utkání proti domácímu celku FBC Hranice bylo od začátku do konce vyrovnané, holky předvedly skvělou a disciplinovanou hru podpořenou vynikajícím výkonem brankářky a díky našemu gólu v poslední sekundě utkání bylo vyrovnané i konečné skóre zápasu 2:2.

Po dvou zápasové pauze nás čekal těžký zápas proti 1. SC TEMPISH Vítkovice. Toto utkání se holkám nepovedlo a podlehli soupeři 2:12.

Během další dvou zápasové pauzy se holky pečlivě připravovaly na třetí utkání proti celku FBC KSVČ Juventus Odry. Po vyrovnaném prvním poločase 1:1 holky dále hrály svojí hru a i přes tvrdé zákroky soupeře dokázaly, že umí dávat góly. Druhý poločas jsme vyhráli 5:0 a celkové skóre zápasu 6:1 bylo pro holky krásným křtem nových dresů.

Poslední zápas turnaje jsme sehráli proti S.K. P.E.M.A. Opava MODRÉ. V tomto utkání byla na některých hráčkách znát již únava z dlouhého turnaje a proti dobře hrajícímu celku Opavy jsme se jen těžce prosazovali. Opavě jsme podlehli 1:5.

Holky sice na tomto turnaji obsadily opět naše (ne)oblíbené 4. místo, ale díky skvělému výkonu brankářek, kde za zmínku stojí určitě dva vychytané nájezdy ze tří, a po střeleckém probouzení se dalších hráček jsme i v tomto turnaji postupně zhodnocovali naši tréninkovou píli.

Holky jen tak dále, sezóna je ještě dlouhá!