268
9909

FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žákyně

Smolný Havířov

Na osmý turnaj letošní sezóny jsme vyjížděli v sobotu 25.3.2017 do Havířova, kde jsme ještě letos nehráli. Zde nás čekaly opět čtyři náročná utkání.

V úvodním utkání proti 1.SC Tempish Vítkovice jsme po prvním poločase vedli 2:1. V druhé půli zápasu však soupeř postupně zvyšovala svůj tlak a ukázal svou sílu. Utkání jsme nakonec prohráli 2:5.

Druhým soupeřem našich děvčat byl tým S.K. P.E.M.A. Opava ŽLUTÉ. V tomto utkání jsme od začátku se soupeřem drželi krok, ale i přesto jsme první půli prohráli 0:3. V druhém poločase však holky zabraly, začaly proměňovat šance a tím dorovnali výsledek na konečných 4:4.

Ve třetím zápase nám svou sílu a florbalový um předvedly hráčky domácího Torpeda Havířov a konečný výsledek 2:8 byl pro nás až příliš krutý.
¨
Čekal nás poslední zápas turnaje. S týmem FBC ČPP Bystroň Group Ostrava jsme od začátku do konce sehráli vyrovnané utkání, ve kterém jsme však nakonec soupeři podlehli 2:3.

Celým turnajem nás provázela obrovská smůla, kde se nám podařilo nastřílet nepočítaně tyček. Kdyby se tato „disciplína“ vyhodnocovala, tak jsme v ní byli určitě nejlepší. Ale i přesto, že jsme na turnaji obsadili poslední místo, chci všem děvčatům poděkovat za hezký výkon, který předvedly.