224
11677

FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žákyně

Mladší žákyně stále bojují

Druhý turnaj sezóny sehrály mladší žákyně v sobotu 3.11.2018 v nedalekých Hranicích. Z důvodu zranění nastoupily pouze ve čtyřech hráčkách v poli a odehrály nelehké zápasy proti celkům Vítkovic, nováčka z Libiny a domácím Hranicím.

V prvním zápase jsme podlehli Vítkovicím 1:13, kdy rozhodla první půle, kterou jsme prohráli 0:9.
To však bylo pro děvčata dostatečné probuzení.

Bezprostředně po tomto utkání následoval zápas proti nováčkovi soutěže TJ Lvice Libina. Od začátku jsme drželi se soupeřem krok a minutu před koncem svítil na ukazateli skóre stav 5:5. Ale náš početní deficit a únava z předchozího zápasu se projevila v nepravou chvíli, kdy po dvou chybách, které soupeř nekompromisně potrestal, jsme v tomto utkání soupeřkám podlehli 5:7.

Posledním zápasem turnaje byl souboj proti domácím Hranicím. Vyrovnaný zápas s pro nás krutým koncem, kdy už jsme fyzicky nestačili na soupeře, skončil třetí prohrou 2:7 a na tomto turnaji jsme tak obsadili opět 4. místo.

Holky v každém zápase turnaje bojovaly až do konce a předvedly nejednu hezkou florbalovou akci. I přesto, že stále bojujeme s nedostatkem hráček, děvčata všem ukazují, že soupeře se nebojí. Máme před sebou ještě spoustu turnajů, takže holky vydržet a jednou to přijde!