278
26510

FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žákyně

Mladší žačky doma opět čtvrté

První turnaj v roce 2019 nejmladší děvčata sehrály na domácí půdě v sobotu 19.1.2019. Čekaly nás zápasy proti FBC Přerov Ďáblice, 1. SC TEMPISH Vítkovice a na závěr FBC Přerov Lamice.

První utkání turnaje děvčata sehrály proti FBC Přerov Ďáblice. Celé utkání bylo herně vyrovnané, druhý poločas holky dokonce i vyhrály, ale to bohužel nestačilo a v úvodním zápase jsme prohráli 3:5.

Po dlouhé dvouzápasové pauze následoval zápas proti zkušenému týmu Vítkovic. Holky ze sebe vydaly maximum a po první půli zápasu jsme dokonce vedli 4:3. Ještě tři minuty před koncem utkání svítilo na ukazateli stavu skóre 4:4. Soupeř se však nevzdal a předvedl nám, jak se ve florbale trestají byť sebemenší chyby. Konečné skóre zápasu tak bohužel znělo 4:7 v náš neprospěch.

Během jedno zápasové pauzy se holky připravovaly na poslední utkání turnaje a to proti zkušenému a téměř o dvě hlavy většímu celku FBC Přerov Lamice. Celé utkání však bylo v režii soupeře, kterému jsme podlehli hrozivých 0:13.

Holky tak na domácím turnaji obsadily konečné 4. místo.