407
7641

FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žákyně

Mladší žákyně třetí na turnaji v Přerově

ml zakyne prerov 13 04 2019 nahledMladší žákyně získali na svém poslední turnaji v sezóně třetí místo, když v posledním zápase sezóny vyhráli nad Přerovem Ďáblice 6:1.

Vikings Kopřivnice - Přerov Lamice 1:12 (0:6, 1:6)

Prvním soupeřem našich žákyň byl zkušený domácí tým Přerov Lamice. Začátek zápasu nemohl začít rychleji z pohledu obdrženého gólu. Časomíra se snad ani nestihla spustit a už po prohraném vhazování se měnilo skóre na 0:1. Větší část prvního poločasu odehrály žákyně pouze se čtyřmi hráčkami v poli a poločas tak skončil 0:6. Po zbytek zápasu se hra našich hráček zlepšovala, ale síly ubývaly. Konečný výsledek 1:12 nebyl pro nás na úvod turnaje nijak povzbudivý.

Vikings Kopřivnice - Hranice 2:14 (1:4, 1:10)

Druhé utkání proti Hranicím navazovalo hned po skončení prvního zápasu jen s krátkou přestávkou na odpočinek. Připomněli jsme si důležité věci, které je nutné dodržovat pro dosažení lepšího výsledku. To se projevilo hned v prvním poločase, kdy jsme se dostali do vedení 1:0. Poločas pro nás ale skončil 1:4, což v případě tohoto soupeře lze považovat za velmi dobrý výsledek. Ve druhém poločase jsem sice snížili ještě na 2:4, ale s přibývajícím časem nám docházely síly a kupili jsem jednu chybu za druhou. Výsledkem 2:14 nás odsoudil do bojů o třetí příčku.

Vikings Kopřivnice - Přerov Ďáblice 6:1 (2:0, 4:1)

S vidinou zlepšujícího se herního projevu jsme si věřili na posledního soupeře v boji o pódium, tedy třetí místo. Zápas pro nás nemohl začít lépe. Dostali jsme se do rychlého vedení 1:0. Po šancích na obou stranách jsme byli opět blíž k vítězství, kdy do konce první půle jsme vstřelili i svou druhou branku v zápase. Tomuto poločasovému stavu nevěřily snad ani samy hráčky. Natěšené na druhou půli se zakously do soupeřek a postupně navyšovaly účet zápasu na konečný výsledek 6:1.

Sestava: Lucie Zelinková, Kristýna Komačková, Laura Sochová, Kristýna Strnadelová, Markéta Řezníčková, Patricie Sochová