298
776
41657

Kopřivnice drtivým závěrem porazila Žďár

clanek kopr zdar 17 2 2018Předposlední kolo Národní ligy nabídlo na sportovní hale v Kopřivnici dramatickou koncovku až do samého závěru. Kopřivnice po dvě třetiny tahala v zápase proti Žďáru za pomyslný kratší konec provazu. Po první části prohrávali domácí 2:3. Po druhé třetině se podařilo soupeři náskok ještě navýšit a s Vikingy to nevypadalo dobře. V poslední části se ovšem kopřivničtí vzepjali k heroickému výkonu. V power-play srovnali stav na 5:5 a protože soupeř potřeboval v bojích o play-off plný počet bodů odvolal v závěru brankáře, čehož využil kopřivnický Šimíček a vystřelil svým čtvrtým gólem Kopřivnici vítězství!

Kopřivnice odehraje poslední domácí utkání základní části

logo hipposZákladní část Národní ligy pomalu spěje ke svému konci, do kterého zbývají odehrát poslední dvě kola. To předposlední odehrají kopřivničtí florbalisté před domácími fanoušky v sobotu a budou hostit tým Hippos Žďár nad Sázavou. Zatímco Kopřivnice může být relativně v klidu, protože má zajištěno play-off, soupeř z Vysočiny o něj bude bojovat zřejmě až do posledního kola.

Kopřivnice padla po boji v Opavě 4:3

clanek opava kopr 10 2 2018Byl to souboj o třetí místo v tabulce, který nakonec zvládla lépe domácí Opava. Kopřivnice ovšem podala velice dobrý výkon s pěticí juniorů v sestavě a až do samého závěru mohla pomýšlet na body. Jako klíčová pasáž zápasu se ukázala prostřední část ve které si opavští vytvořili dvoubrankový náskok, který se již Kopřivnici nepodařilo dohnat. V tabulce Národní ligy se Opava dostala o bod Kopřivnici, která je nyní čtvrtá.

Kopřivnice bude cestovat do Opavy

logo sk pema opava20. kolo Národní ligy divize východ zavede kopřivnické florbalisty na palubovku Opavy. Oba týmy dělí v tabulce rozdíl dvou bodů. Kopřivnice na třetím místě se ziskem 35 bodů, čtvrtá Opava má o dva body méně. Oba týmy mají již s předstihem zajištěno play-off a v Opavě se bude hrát o 3. místo a o to, kdo bude mít větší šanci se udržet v elitní čtyřce.

Kopřivničtí zvládli domácí zápas proti Rožnovu a zajistili si play-off

clanek kopr rpr 03 02 2018Kopřivnický tým si připsal domácí vítězství 6:4 nad sousedem z Rožnova a 3 kola před koncem základní části si zajistil play-off. Situace v tabulce je taková, že Vikingové už nemohou skončit hůře než na 8. místě. Zápas s Rožnovem přilákal do ochozů haly početné skupiny obou táborů a nutno říci, že se bylo na co dívat. Vyrovnané utkání zlomili Vikingové začátkem třetí části, když Rožnovu odskočili na rozdíl čtyř branek. Rožnov nesložil zbraně, pustil se v závěru do power-play, ale více než dvě snižující branky jim kopřivničtí hráči nedovolili.

Vikingové přivítají Sršně z Rožnova

logo RpRO víkendu pokračuje Národní liga divize východ svým 19. kolem. V rámci něho dorazí do Kopřivnice tým z nedalekého Rožnova pod Radhoštěm a tak můžeme s trochou nadsázky mluvit o malém derby. Oba týmy se drží v první osmičce, která zaručuje účast v play-off a také jistotu udržení soutěže. Mírně lépe je na tom kopřivnický tým, který se ziskem 32 bodů okupuje elitní čtyřku. Sršni z Rožnova jsou na to o něco hůře. Mají na svém kontě 29 bodů a drží 6. příčku.

Mužům se podařilo otočit utkání s Havlíčkovým Brodem

clanek muzi hb 27 1 2018Kopřivnice v rámci 18. kola Národní ligy cestovala až do dalekého Havlíčkova Brodu. Zápas se pro kopřivnické nevyvíjel příliš dobře. Domácí po první části vedli 2:1 a své vedení ve druhé části ještě o jednu branku navýšili. V závěrečné třetině ovšem Vikingové zabojovali, srovnali na 3:3 a vynutili si prodloužení. V něm dokonal obrat obránce Kresta, který kopřivnickým zajistil bonusový bod navíc.

Kopřivnice bude cestovat na palubovku Havlíčkova Brodu

logo HB18. kolo Národní ligy divize východ zavede kopřivnické florbalisty do Havlíčkova Brodu, kde se utkají s týmem místních Erupting Dragons. Oba týmy dělí v tabulce 15 bodů. Kopřivnice je s 30-ti body na 4. místě. Havlíčkův Brod s body 15-ti na 11. místě. Do konce soutěže zbývá ještě 5 kol a koncovka základní čáti slibuje v Národní lize opravdu tuhé boje o play-off.

Kopřivnice porazila Bystřici vysoko 13:2

muziA bystrice 20 1 2018Měla to být povinná výhra a také byla. Soupeř přicestoval do Kopřivnice pouze v deseti hráčích do pole a na soupisce neměl ani jednoho z obávaných ostrostřelců z dvojice Chocholáč - Prášil. Kopřivničtí sice skórovali hned v úvodu, ale do většího vedení se dostali až v závěru první části. Po dvou třetinách se soupeř pořád držel a na tabuli svítilo přijatelné skóre 6:2. Ve třetí třetině postupně Kopřivnice navyšovala skóre, které se zastavilo až na konečných 13:2.

Vikingové budou hostit tým ASK Bystřice

logo bystrice npV sobotu 20. ledna je na programu 17. kolo Národní ligy divize východ. Kopřivnice v něm bude hostit tým z Vysočiny ASK Bystřice nad Pernštejnem. Ve vyrovnané tabulce se Kopřivnice momentálně drží na 6. příčce, když z předchozích 16-ti kol získala celkem 27 bodů. Soupeř z Bystřice je na tom o dos hůře, z osmi body mu patří poslední 12. místo.