237
471
13280

Vikingové berou cenné 3 body

17. listopad zavedl Kopřivnici do Křenovic, kde se kopřivničtí Vikingové utkali s Aligátory. Poměrně vyrovnaný zápas nakonec skončil těsnou výhrou Vikingů, kterou 9 sekund před koncem zajistil Opatřil.

Áčko si doma poradilo s Letkou

V neděli 11.11.2018 se v kopřivnické aréně utkali domácí Vikingové s týmem Letky. Po základní hrací době byl stav 5:5, takže se muselo rozhodnout v prodloužení, kde Lichnovský domácím přidal další 2 body do sbírky.

Kopřivnice veze z Brna 1 bod

9. kolo Národní ligy zavedlo kopřivnický tým do Brna, kde Vikingové porovnali síly s brněnskými Gullivery. Utkání bylo velmi vyrovnané a o vítězi se rozhodovalo až v prodloužení, kde se štěstí přiklonilo na stranu domácích. Vikingové tedy vezou domů 1 bod.

Áčko si poradilo s Hlukem

V sobotu 27.10 bylo na programu 8. kolo florbalové Národní ligy a na palubovku Kopřivnice zavítal nováček soutěže FBK Spartak Hluk. K vidění byl vyhrocený zápas plný osobních soubojů a až bravurní závěr určil, že body zůstanou v Kopřivnici.

Kopřivnice nezvládla zápas proti Telnici

V neděli 21.10.2018 se Kopřivnice vydala do vzdálenějších Tuřan, kde se utkala s týmem Telnice. Od prvního zvuku píšťalky to však s kopřivnickýma šlo z kopce. Zápas nezvládli a s vysokou porážkou 4:11 jeli domů.

Vikingové přidávají další 3 body

V 6. kole Národní ligy se na kopřivnické palubovce utkali domácí Vikingové s týmem Opavy. I přes mírnější zaváhání domácího celku v závěru hry se Kopřivnickým podařilo přidat další 3 body do své sbírky vítězstvím 7:5.

Áčko loupilo v Horní Suché

V neděli 7. října zajížděli muži k pátému kolu Národní ligy. Na palubovce Horní Suché, kde se body nezískávají snadno, Vikingové zabojovali a po obratu dvě minuty před koncem berou všechny body.

Muži si zastříleli proti Svitavám

FBC Vikings Kopřivnice - TJ Svitavy 13:2 (4:1,2:0,7:1)

4.kolo Národní ligy zavedlo na palubovku Kopřivnice florbalisty Svitav. Muži ovšem nenechali nic náhodě a po porážce z minulého týdne si zpravili chuť a Svitavy deklasovali rozdílem třídy.

Muži nestačili na snipery z Třebíče

V sobotu od 19.hodin startovalo třetí kolo florbalové Národní ligy, pro Vikingy s nepříjemnou pachutí prohry. Domácí borci nestačili na jihomoravský Třebíč a připisují si tak první prohru letošní sezóny.

FBC Vikings Kopřivnice - Sniper Třebič 4:7 (2:2,2:4,1:1)

Kopřivnice veze ze Žďáru tři body

Mužské áčko cestovalo do Žďáru pouze s 11 hráči do pole, ale i tak chtěli domácím konečně sebrat body. Hala Na Bouchalkách totiž vikingům moc nevyhovuje a poslední dvě sezony odjížděli vždy s prázdnou.

Hippos Žďár nad Sázavou - FBC Vikings Kopřivnice 4:7 (0:2,0:3,4:2) online