672
1121
72680

Vávra ukončil prodloužení po 48 vteřinách!

Dnes to byla skvělá reklama na florbal. Zápas hodný play-off. Nesmírně vyrovnané utkání, kdy se oba celky přetahovaly ve vedení a nakonec se muselo prodlužovat. Hranice začaly aktivně a dostaly se do vedení, jenže Vikingové do konce třetiny srovnali a ve druhé části skóre otočili. Ve třetí části se domácí opět přiblížili k prvnímu vítězství v sérii, ale neustáli závěrečný tlak, když minutu před koncem Zátopek srovnal a poslal zápas do prodloužení. V nastavení se štěstíčko přiklonilo ke kopřivnickým florbalistům. Po 48 vteřinách dokonal hattrick Lukáš Vávra a bylo rozhodnuto. Již příští sobotu můžou Vikingové čtvrtfinálovou sérii ukončit.

3. utkání se hraje již příští sobotu 14.3. od 19.00 hodin a 4. utkání v neděli 15.3. od 17:00 hodin. Obě na hale SOU Kopřivnice. Srdečně vás všechny zveme!

Skvělý Klinka doslova vychytal Vikings první bod v sérii!

Výborný vstup do čtvrtfinalové série zaznamenali v sobotním utkání kopřivničtí florbalisté, když dokázali vyhrát v Hranicích 4:6. Neuvěřitelně vyrovnané utkání získali Vikingové díky povedené druhé části, kdy byli Vikingové nesmírně produktivní a nastříleli domácím rovných 5 branek. Dalším klíčem k úspěchu byl perfektní výkon gólmana Honzy Klinky, který v bráně doslova čaroval. Druhé utkání se hraje už zítra od 16:00 hodin v SC Naparia Hranice.

Play off začíná!

po20

V neděli večer proběhl výběr soupeřů pro čtvrtfinále Národní ligy. Právo první volby měli florbalisté TROOPERS, kteří vyhráli základní část soutěže a do 1. kola si vybrali Pelhřimov, který se do vyřazovací části dostal doslova s odřenýma ušima z 8. místa. Letka, jako 2. tým soutěže, vybírala jako druhá a její volba padla na 1. MVIL Ostrava, který se umístil na 7. příčce. Třetí volili florbalisté Hranic a trochu překvapivě při volbě vynechali Aligators a přeskočili rovnou na Kopřivnici, která se umístila na 5. místě. Vzhledem k aktuální formě obou soupeřů to bude zajímavá série. Poslední čtvrtfinálovou dvojici tvoří 4. tým soutěže FbK Horní Suchá a Aligators Klobouky, kteří se umístili na 6. místě.

Muži deklasovali MVIL a pojistili si 5. místo!

Vikingové v Ostravě předvedli svou ofenzivní sílu, když v posledním kole základní části Národní ligy porazili 1. MVIL Ostrava vysoko 6:12. Do vyřazovací části soutěže půjde Kopřivnice z 5. místa, což znamená, že první dvě utkání play-off budou hrát příští víkend na půdě soupeře, který si je zítra večer vybere pro 1/4 finálovou sérii.

Muži porazili Pelhřimov a proklouzli do play-off!

V sobotu Vikingové po několika letech přivítali florbalisty z města rekordů a měli jim rozhodně co vracet. V Pelhřimově muži prohráli o jedinou branku 9:8. V tomto utkání byli kopřivničtí florbalisté šťastnější a těsnou porážku Spartaku oplatili. Po nervy drásající koncovce Vikingové zvítězili 7:6 a zajistili si účast v letošním play- off Národní ligy.

Vikingové oplatili Hluku domácí porážku!

Mnozí si ještě jistě pamatují ostudnou třetí třetinu v domácím utkání s Hlukem, kdy Vikingové ztratili vedení 7:2. Dnes to muži odčinili. Koncentrovaným a bojovným výkonem porazili Hluk 3:5 a opět se vrátili do elitní osmičky. Do konce základní části už zbývají pouze 2 kola a k jistotě play-off potřebuje Kopřivnice ještě 3 body.

Ani ve druhém utkání muži na Letku nestačili!

K sobotnímu zápasu Národní ligy odjížděli Vikingové po dvou předchozích výhrách v dobré náladě a s cílem vybojovat nějaké body. Od úvodních minut to bylo vidět i na hřišti a po brance Soukala se Kopřivnice dostala do vedení. Zbytečné vyloučení za pozdní příchod z přestávky nastartovalo Letku k obratu. Vikingům se pak doslova rozpadla obrana a domácí jim nasázeli celkem 8 gólů. V poslední části se Kopřivnice přece jen zvedla, ale stačilo to pouze na snížení na konečných 9:5.

Muži pokračují na vítězné vlně!

aligators001Vikingové v sobotu večer dokázali navázat na předchozí výhru v Horní Suché. Ve Vikings Aréně porazili Aligators Klobouky 2:0 a bodově se na ně dotáhli.  K vítězství Kopřivnici nasměroval veterán Jakub Kresta, který se trefil hned dvakrát v prostřední části a dvoubrankové vedení si už vikingové s přispěním bezchybného výkonu brankáře Honzy Klinky pohlídali.

Nová hala v Horní Suché přinesla Vikingům štěstí

Muži doslova vydřeli důležitý zápas v Horní Suché a opět se vrátili do elitní osmičky. Utkání hubené na branky otevřeli ve druhé třetině domácí. Za vikingy srovnal ve třetí části Lichnovský a vítěznou branku vsítil v 57. minutě bojovník Kubátko.  Zápas se odehrál ve zcela nové sportovní hale Na Císařství, kde se Vikingové budou určitě rádi vracet.

Konec základní části se rychle blíží a kopřivničtí florbalisté musí bodovat i v dalších zápasech. Již příští sobotu vyzvou ve Vikings Aréně tým Aligators Klobouky.

Vikingové na lídra Národní ligy těsně nestačili!

tr01V sobotním zápase Národní ligy nastoupili Vikingové proti brněnskému TROOPERS. Vedoucí celek soutěže začal aktivně a otevřel skóre zápasu. Muži brzy srovnali a byli více než vyrovnaným soupeřem. Kritickou pasáží zápasu byla pro Vikingy prostřední část, ve které třikrát inkasovali. V závěrečné třetině muži hosty přitlačili, ale na srovnání to už nestačilo a Troopers si za výhru 6:7 odváží z Kopřivnice všechny body.