188
268
9909

Smolný výjezd do Opavy

12.1.2019 podnikli Vikingové nedělní výjezd do Opavy. Kopřivnice byla jen krůček od toho, aby si domů odvezla 3 body, ale závěrečná dvacetiminutovka patřila domácím, kteří strhli vedení na svou stranu a tak přebírají Vikingům 3 body.

Áčko přejelo Horní Suchou

Pátý den nového roku se Vikingové utkali doma s papírově nejslabším týmem tabulky. Kopřivnice měla celý zápas pod kontrolou a postupně Horní Suché přidávala další a další branky. Hattrickem se může pyšnit Lichnovský.

Kopřivnice veze ze Svitav dva body

Poslední bitva Vikingů v kalendářním roce 2018 se odehrála dne 22.12.2018 ve Svitavách, kde si Vikingové pod stromeček nadělili 2 body po zásluze Šimíčka v prodloužení.

V Třebíči se střílelo, Vikingové vezou 1 bod

16.12.2018 dostaly po 13. kole Národní ligy třebíčské sítě pěkně zabrat. Při měření sil domácích Snajprů a kopřivnických Vikingů totiž padlo celkem 21 branek. Tato přestřelka trvala až do samotného konce základní hrací doby, a proto muselo rozhodnout prodloužení, kde uspěli domácí. Vikingové tak z daleka vezou pouze bod.

Drama se šťastným koncem pro Áčko

Poslední mistrovský zápas před reprezentační pauzou se odehrál na hale SOU, kde domácí Kopřivnice hostila Žďár nad Sázavou. Hosté, pohybující se v tabulce Národní ligy na hraně play-off, ale zabojovali a se závěrečnou sirénou poslali zápas do prodloužení.

Vikingové berou cenné 3 body

17. listopad zavedl Kopřivnici do Křenovic, kde se kopřivničtí Vikingové utkali s Aligátory. Poměrně vyrovnaný zápas nakonec skončil těsnou výhrou Vikingů, kterou 9 sekund před koncem zajistil Opatřil.

Áčko si doma poradilo s Letkou

V neděli 11.11.2018 se v kopřivnické aréně utkali domácí Vikingové s týmem Letky. Po základní hrací době byl stav 5:5, takže se muselo rozhodnout v prodloužení, kde Lichnovský domácím přidal další 2 body do sbírky.

Kopřivnice veze z Brna 1 bod

9. kolo Národní ligy zavedlo kopřivnický tým do Brna, kde Vikingové porovnali síly s brněnskými Gullivery. Utkání bylo velmi vyrovnané a o vítězi se rozhodovalo až v prodloužení, kde se štěstí přiklonilo na stranu domácích. Vikingové tedy vezou domů 1 bod.

Áčko si poradilo s Hlukem

V sobotu 27.10 bylo na programu 8. kolo florbalové Národní ligy a na palubovku Kopřivnice zavítal nováček soutěže FBK Spartak Hluk. K vidění byl vyhrocený zápas plný osobních soubojů a až bravurní závěr určil, že body zůstanou v Kopřivnici.

Kopřivnice nezvládla zápas proti Telnici

V neděli 21.10.2018 se Kopřivnice vydala do vzdálenějších Tuřan, kde se utkala s týmem Telnice. Od prvního zvuku píšťalky to však s kopřivnickýma šlo z kopce. Zápas nezvládli a s vysokou porážkou 4:11 jeli domů.