• header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_07.png

Hledat na webu:

Počítadlo:

1531682
Dnes
Včera
Minulý měsíc
137
592
11677

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Muži A

Proběhla volba soupeřů pro čtvrtfinále play-off, Kopřivnice vyzvala Rožnov

play offV neděli večer proběhla volba soupeřů pro čtvrtfinále play-off Národní ligy divize východ. Kopřivnice skončila po základní části na skvělém druhém místě a měla jako druhá možnost výběru soupeře. Náchod možná překvapivě sáhl po Horní Suché a tak pro Kopřivnici to byla v podstatě jasná volba. Ze zbylé trojice Rožnov, Opava a Třebíč sáhla právě po nedalekém sousedovi z pod Radhoště.

Poslední kolo základní části se dohrálo o tomto víkendu a po něm následovala v nedělní večer volba soupeřů pro první kolo play-off. První tým po základní části Náchod měl možnost prvního výběru a z čtveřice týmů, které skončily na 5.-8. místě sáhl po sedmé Horní Suché. Byla to zajímavá volba, protože Náchod čeká nejen dlouhé cestování v odvetném utkání, ale musí ho trošku strašit i nejvyšší prohra (3:9), kterou v soutěži utrpěl právě na palubovce Horní Suché.

Kopřivnice mohla jako druhá v pořadí vybírat z trojice týmů Opava, Třebíč a Rožnov. Volba padla na nedaleký Rožnov p. R. a to zejména díky vzdálenosti, ale také vzájemné bilanci zápasů. Pro připomenutí v obou utkáních Kopřivnice zvítězila, ale výhry to nebyly úplně přesvědčivé. Na palubovce Rožnova slavili Vikingové výhru v prodloužení 5:4 v domácí odvetě to bylo vítězství v základní hrací době v poměru 6:4. Papírový favorit by měl být kopřivnický tým, ale stále platí staré otřepané pravidlo o tom, že play-off je úplně jiná a hlavně nová soutěž. Ať už série dopadne jakkoli určitě půjde o zápasy s přívlastkem derby, která bude přitahovat nejen diváckou pozornost. Většina hráčů se navzájem zná a nastupují proti sobě v různých úrovních soutěží dlouhá léta a několik hráčů působilo za svou hráčskou kariéru v obou klubech. Série play-off hraná na tři vítězná utkání startuje již o nadcházejícím víkendu a to dvěma domácími zápasy, které se odehrají na SH SOU v sobotu 3. a v neděli 4. března. Sobotní utkání se odehraje od 19:00, nedělní od 15:00.

Třetím týmem, který si mohl zvolit soupeře byl tým Gullivers. Ten si ze zbylé dvojice Opava a Třebíč vybral Snipers Třebíč. Na Telnici, která skončila na 4. místě po základní části tak zbyla Opava.

Výběr soupeřů jste mohli sledovat v online na stránkách český florbal na tomto odkazu.

Přehled týmů pro 1. kolo play-off NL divize východ:

Florbal Primátor Náchod vs. FbK Horní Suchá
FBC Vikings Kopřivnice vs. 1. FBK Rožnov p/R
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vs. Snipers Třebíč
FK Orel Telnice vs. S.K. P.E.M.A. Opava

V bojích o udržení tzv. play-down jsou dvojice následující:

Hippos Žďár n/S. vs. ASK Bystřice n.P.
FbC Aligators Klobouky vs. Sokol Erupting Dragons H. Brod

Nejzajímavější část soutěže je tady! Pojdmě si ji užít!

#radostzflorbalu
#radostzvitezstvi
#BojujZaVikings

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.

verze pro mobil | standardní verze