660
2967
134722

Další domácí ztráta bodů

Do Kopřivnice si 25.10.2019 našla cestu Horní Suchá. Začátek vypadal velmi slibně, ale soupeři se i tak podařilo Vikingy přehrát a zaslouženě si tak odváží 3 body.

FBC Vikings Kopřivnice – FBK Horní Suchá 4:9

Úvod zápasu probíhal v tempu Vikingů. Hned v úvodu měli domácí výhodu přesilové hry, během které proběhlo hned několik vynikajících akcí. Vikingové s tlakem nepřestávali ani po návratu pátého člena, měli navrch, což ale potvrzovali jinak než brankami. Soupeři se i přes tento press podařilo otevřít utkání gólem ze samostatného úniku. Vikingové se snažili tento gól přehlídnout a pokračovali ve stejném tempu. Henslerovi se ale přestala převaha Vikingů líbit, a tak se rozhodl navýšit na 0:2.

Během prvních pár minut druhé části se hostům naskytla možnost potrestat chybu v kopřivnické rozehrávce, která se povedla. O pět minut později hosté přebírali veškerou moc míčku a začali intenzivně zaměstnávat Strakoše. Tychtl navýšil na 0:4. Kopřivnici se podařilo odpovědět pouze jednou. Zbytek druhé třetiny patřilo hostům, kteří ještě stihli dvakrát navýšit na 1:6.

V závěru zápasu se Vikingům podařilo párkrát zahrozit vyrovnáním, ale soupeř si vše pohlídal a tím, že kopřivnickým v závěru zápasu vůbec nic nedovolil si zaslouženě odváží 3 body.

V úvodu zápasu to vypadalo velmi slibně, zbytek zápasu jsme jednoduše nehráli to co jsme měli a soupeř tak zaslouženě vyhrál. Doplnil k utkání trenér Milan Uvíra