789
1173
72680

Vávra ukončil prodloužení po 48 vteřinách!

Dnes to byla skvělá reklama na florbal. Zápas hodný play-off. Nesmírně vyrovnané utkání, kdy se oba celky přetahovaly ve vedení a nakonec se muselo prodlužovat. Hranice začaly aktivně a dostaly se do vedení, jenže Vikingové do konce třetiny srovnali a ve druhé části skóre otočili. Ve třetí části se domácí opět přiblížili k prvnímu vítězství v sérii, ale neustáli závěrečný tlak, když minutu před koncem Zátopek srovnal a poslal zápas do prodloužení. V nastavení se štěstíčko přiklonilo ke kopřivnickým florbalistům. Po 48 vteřinách dokonal hattrick Lukáš Vávra a bylo rozhodnuto. Již příští sobotu můžou Vikingové čtvrtfinálovou sérii ukončit.

3. utkání se hraje již příští sobotu 14.3. od 19.00 hodin a 4. utkání v neděli 15.3. od 17:00 hodin. Obě na hale SOU Kopřivnice. Srdečně vás všechny zveme!

FBC Hranice - FBC Vikings Kopřivnice 5:6p (3:3,1:1,1:1,0:1)