964
30962

Muži v nových dresech rozstříleli Pelhřimov!

muziA2020

Muži vyběhli v sobotu večer do utkání v nových dresech a jejich premiéra vyšla famózně. Vikingové před početnou diváckou kulisou předvedli velice produktivní hru, podtrženou výborným výkonem brankáře Jakuba Strakoše, který nakonec vedl k vysoké výhře 11:3 nad Pelhřimovem.

FBC Vikings Kopřivnice - Spartak Pelhřimov 11:3 (5:1,3:2,3:0)

Zápas se odehrál ve svižném tempu. První třetina dopadla dobře pro domácí tým se skórem 5:1. Ve druhé třetině se podařilo domácím vsítit tři branky, natož soupeř odpověděl dvěma góly. Zápas byl silově vyrovnaný. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Během třetí třetiny se Kopřivnice trefila ještě třikrát. Do konce utkání si domácí pohlídali stav.

Komentář trenéra:Komentář trenéra: Na začátku zápasu Pelhřimov na nás vlétl, ale naštěstí jsme dali první branku, která nás uklidnila. Chtěl bych pochválit celý tým, že hrál skvěle. Hlavně bych chtěl vyzdvihnout dva hráče Daniela Opatřila a Jakuba Strakoše za skvělý výkon v zápase.

Kompletní výsledky Národní ligy najdete zde.