Kopřivnice porazila Gullivery až v prodloužení

Kopřivničtí florbalisté cestovali do Brna k zápasu proti místním Gullivers a byli úspěšní jen částečně. Po 60-ti minutách skončil zápas remízou 7:7 a utkání dospělo do prodloužení. V něm byl soupeř aktivnější, ale druhý bonusový bod navíc zajistil kopřivnickým Daniel Opatřil.

Sanasport Gullivers Sokol Brno I x FBC Vikings Kopřivnice 7:8p ( 3:3, 1:2, 3:2 ) (textový online)

Kopřivnice nezachytila úvod utkání a brzy prohrávala. Velice rychle se ovšem dostala do hry a otočila utkání až na 1:3. Bohužel nezvládnutá koncovka první části a hrubky v rozehrávce stály kopřivnické vedení a tak se odcházelo do šaten za vyrovnaného stavu 3:3.

Ve druhé části byl obraz hry již pro kopřivnické standardní. Kopřivnice se snažila hrát na balónku a soupeř na polovině čeká na chyby. Ve druhé části se jich již Kopřivnice vyvarovala chyb a podařilo se jí vybudovat těsný náskok 4:5.

O ten bohužel přišla hned po dvou minutách hry a za další minutu soupeř dokonce otočil na 6:5. Přetahovaná neskončila a Matúš dvěma trefami přetáčí skóre na stranu Kopřivnice. Bohužel ten samý hráč je vyloučen v závěru a soupeř 3 min. před koncem srovnává na 7:7. V prodloužení po dvou šancích soupeře zužitkoval nahrávku Uvíry Opatřil a zajistil, že dva body putují na konto kopřivnických.

"Celý zápas jsme se nemohli dostat úplně do tempa a už si musíme pomalu zvykat na to, že kdekoli přijedeme soupeř zaleze na polovinu a čeká jen na naše chyby. Těch jsme dnes vyrobili hodně a společně s podivným metrem rozhodčích jsme utkání rozhodli bohužel až v prodloužení." doplnil k zápasu kapitán Jiří Bolom.

Kompletní výsledky 2. ligy mužů naleznete zde.