• header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_03.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

2470546
Dnes
Včera
Minulý měsíc
2245
2685
36097

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Muži A

Muži podruhé v sezóně přišli o všechny body

Kopřivnici se výlet do dalekých Dubňan příliš nepovedl. Po velice vlažném a někdy až laxním výkonu podlehli nadšeně bojujícím domácím hráčům Aligators 5:4.

 FbC Aligators Klobouky x FBC Vikings Kopřivnice 5:4 ( 2:1, 1:1, 2:2 ) (textový online)

Hráči Kopřivnice cestovali do Dubňan bez dvou hráčů základní sestavy. Z pracovních důvodů vypadl kapitán Bolom a zdravotní problémy vyřadily na nějaký čas ze hry Petra Podlezla. Jak se ukázalo, tito dva klíčoví hráči, kteří v každém zápase odvedou své maximum dnes citelně chyběli.

I přes nabádání k aktivní hře vstoupili hráči do zápasu velice laxně. Soupeř znalý svého domácího prostředí poctivě bránil svou polovinu, což měl ulehčeno i rozměry hřiště, kterému chyběly na každé straně 2 metry. Kopřivnice sice byla častěji na míčku a snažila se tvořit, ale soupeř poctivě vykrýval střelecké prostory a pokud si hráči již vypracovali nějakou šanci, tak opět vázlo zakončení. Soupeř tak po první části vedl 2:1, za Kopřivnici střílel branku z dorážky Baďura.

Ve druhé části se obraz hry příliš nezměnil. Soupeř se soustředil na obranu a kopřivnickým se příliš nedařilo soupeře dostat pod tlak. Kopřivnickým se sice podařile ve 13. min. srovnat Soukalem, ale soupeř opět rychle odpověděl a i po druhé části držel těsné vedení 3:2.

I přes důrazný pohovor o druhé přestávce Kopřivnice nezachytila úvod a po propadu ve předu soupeř odskočil na 4:2. Naštěstí se podařilo téměř v zápětí vstřelit kontaktní branku na 4:3, když se v zápase prosadil obránce Soukal a posléze v 7. min. srovnat tím samým hráčem. Chvíli na to měla Kopřivnice výhodu dvojnásobné přesilovky, ale branku nevstřelila. To se v konečném účtování ukázalo jako rozhodující. Soupeř totiž využil nepokrytého středu hřiště a 3 min. před koncem se opět ujal vedení. Při střele sice hráč Aligátorů došvihem způsobil Matúšovi tržnou ránu nad obočím, rozhodčí ovšem nejenže nevylučovali, ale branku i uznali... Kopřivnice se snažila o vyrovnání v power play, ale žádná střela už v brance neskončila a tak odešli kopřivničtí podruhé v sezóně poraženi.

"Hráče jsem od prvních chvil upozorňoval na to, že to nebude jednoduchý zápas, ikdyž jsme Aligatory již 2x v sezóně vysoko porazili. Soupeř se naším laxním přístupem neustále držel v zápase, my jsme pouze dotahovali a v klíčových okamžicích, v přesilovce, jsme nerozhodli. Soupeř sice vstřelil vítěznou branku, která neměla platit, protože při střele trefil holí hlavu Honzy Matúše, ale my jsme zápas měli rozhodnout již dříve. Mrzí mě takové zápasy, kdy ztrácíme body s týmy, které bojují o udržení. Bohužel hrát proti betonářům moc neumíme a věřím, že některé kluky to ani nebaví, ale bohužel i takové zápasy bychom měli zvládat". Řekl k zápasu trenér Marek Jehlár.

Kompletní výsledky 2. ligy mužů naleznete zde.

 

 

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.

verze pro mobil | standardní verze