FBC Vikings Kopřivnice - Muži A

Muže čeká doma nováček z Ústí n. Labem

clanek ustiKe druhému domácímu zápasu nastoupí prvoligoví muži na domácí palubovce sportovní haly SOU v Kopřivnici. V sobotu 19. října od 19:00 hostí nováčka 1. ligy tým Florbal Ústí. Tomu se v soutěži daří daleko lépe než kopřivnickým, kteří jsou zatím bez bodu na posledním místě tabulky. Ústí prozatím v 1. lize získalo 7 bodů a patří mu 5. příčka.

Kopřivnické družstvo prozatím v soutěži tápe. Bohužel hráči až teď poznávají, že kvalitativně je 1. liga o nějaký stupínek výše, rozhoduje kromě florbalového umu i fyzická připravenost a taktická vyzrálost. Rozhoduje proměňování šancí, kvalita střelby atd. Bohužel ve všech těchto faktorech kopřivničtí hráči oproti svým soupeřům mírně zaostávají a proto se zatím v soutěži nejsou schopni výrazněji prosadit. Na posledním výjezdu v České Lípě museli kopřivničtí skousnout vysokou prohru 11:2 od lídra soutěže a nyní je čeká další "severský" soupeř Ústí n. Labem. Ti sice v úvodním zápase soutěže podlehli doma Svitavám, pak ale v každém zápase bodovali. Porazili Paskov, Pelhřimov a získali i bod v zápase proti České Lípě.

Kopřivnice bude mít výhodu domácí palubovky a doufejme, že se hráčům začne konečně střelecky dařit. Druhý domácí pokus na první prvoligové body startuje v sobotu 19.10. od 19:00 na hale SOU v Kopřivnici. Přidejte se k události na FaceBook a přijďte do ochozů podpořit domácí florbalisty. Budou vaši podporu potřebovat. Zápas bude možné sledovat i jako textový online.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.