• header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_07.png

Hledat na webu:

Počítadlo:

1404998
Dnes
Včera
Minulý měsíc
719
1814
41657

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

Muži B v Ostravě získali tři body

Odpolední nebo spíše večerní turnaj odehrála záloha mužů v Ostravě. Na ČPP Aréně se utkali nejprve s týmem ČSKA Ostrava, který porazili vysoko 9:2. Ve druhém utkání se Kopřivnice střetla s Frenštátem. Vyrovnané utkání nakonec převážil soupeř na svou stranu a těsně zvítězil 5:4. 

Mužům B se na domácí hale dařilo, získali 4 body

Ligový turnaj se záloze mužů na domácí hale vydařil. Kopřivnickým se podařilo bodovat v obou zápasech. V tom prvním zápase si Kopřivnice poradila s týmem Ocelot Ostrava 2:1 a bod si Kopřivnice připsala i v utkání proti Orce Krnov B se kterou uhrála remízu 5:5. V tabulce drží kopřivnické béčko 7. místo. 

Muži B v Bolaticích neuspěli

Poprvé v sezóně se mužům B na turnaji nepodařilo získat ani bod. V Bolaticích podlehli nejprve vedoucímu Hlučínu 6:3 a nedařilo se ani proti týmu Letka C, kterému kopřivničtí podlehli 3:5. V neúplné tabulce Moravskoslezského přeboru se muži B propadli na 6. příčku.

Muži B v Ostravě, výhra a remíza

cpp arenaDalší z turnajů Moravskoslezského přeboru byl na programu v neděli v Ostravě na ČPP Aréně. Kopřivnické béčko se utkalo nejprve s týmem ČSKA Ostrava a po té s týme Frenštátu. V zápase proti ČSKA rozhodla Kopřivnice v poslední části, kterou zvítězila 4:0 a celkově 7:3. Ve druhém utkání Kopřivnice doslova vstala z mrtvých. Po dvou třetinách vedl Frenštát 3:0 a Vikingové do té doby toho moc nepředvedli. Pak je nakopla branka Řehy a nakonec vybojovalo béčko alespoň bod za remízu 4:4.

Béčko v Ostravě uspělo pouze v jednom utkání

Brzké nedělní vstávání čekalo B družstvo mužů, které cestovalo na turnaj Moravskoslezského přeboru do Ostravy na ČPP Arénu. Ligový turnaj, který naplánoval pořadatel již na osmou ráno vyšel kopřivnickým pouze napůl. V prvním utkání zvítězili nad ostravským týmem Bazinga 3:1, ve druhém utkání nestačili na na tým Hlučína, kterému podlehli 3:5.

Muži B na dopravce vybojovali 6 bodů

První domácí turnaj před 14-ti dny mužům B příliš nevyšel. Ze dvou zápasů získali pouhý bod. Na druhém turnaji, který se odehrál v Ostravě to již bylo mnohem lepší. V obou zápasech se podařilo kopřivnickým bodovat naplno a získat do tabulky 6 bodů. V prvním utkání porazili Rožnov C 3:2 a i ve druhém utkání uspěli, když na týmem RH Piving doslova vydřeli vítězství 6:4. 

Z prvního turnaje má béčko bod

První zápasy v nové sezóně bodově B týmu příliš nevyšly. Na domácí palubovce se muži B střetli nejprve s týmem Štajgřy Ostrava a po té s týmem FBC Letka C. Se Štagry uhráli muži B remízu 5:5, Letce i přes nadějné vedení 3:0 nakonec podlehli 5:7. Bodový zisk z prvního turnaje MS přeboru byl pouze minimální.

Muži B vítězně v Orlové

Poslední turnaj MS přeboru mužů se odehrál dnes v Orlové. Kopřivnická záloha cestovala opět v hodně improvizované sestavě a byla úspěšná. V závěrečných dvou utkáních si Vikingové připsali dvě těsné výhry nad Slovanem Havířov C 4:3 a Horní Suchou B 3:2. V konečném účtování se Muži B umístili na pěkném 4. místě, na 2. místo ztratili pouhé tři body, což bylo jediné vítězství v průběhu soutěže navíc.

Muži B na domácím turnaji získali 6 bodů

Dvě vítězství si na domácím turnaji připsali muži B v Moravskoslezském přeboru. V prvním utkání v "derby" proti Novému Jičínu zvítězili 7:4 a úspěšní byli i ve druhém utkání proti Petrovicím C, které díky drtivému závěru porazili vysoko 7:2. V neúplné tabulce poskočilo kopřivnické družstvo o několik stupínků výše.

V Třinci béčko uspělo pouze v jednom utkání

K turnaji MS přeboru zajížděli dnes kopřivničtí florbalisté do haly STARS do Třince. Uspět se mužům B podařilo pouze v jednom utkání a to proti Jablunkovu, který porazili poměrně vysoko 7:2. Ve druhém utkání už Kopřivnice neuspěla. Záloze Orlové podlehla těsně 5:6.

verze pro mobil | standardní verze