2685
36097

FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

Béčko v sobotu vydřelo 3 body!

Záložní mužský tým odstartoval v sobotu sezónu na turnaji v Havířově. V prvním vyrovnaném utkání Kopřivnice prohrála s B-týmem Torpéda 6:8, ale ve druhém zápase si Vikingové poradili s Jablunkovem 3:6 a radují se z prvního vítězství.

Záloha mužů doma nezklamala!

Soupiska B-týmu byla před domácím turnajem velmi prořídlá a tak museli vypomáhat s nedostatkem hráčů Adam Lichnovský z A-týmu, junior Václav Štefánek a v poli se s hokejkou dokonce objevil i brankář Marek Cochlár. Přesto si kopřivničtí s osmi hráči do pole počínali velice dobře a doslova vydřeli 4 body.

Béčko potrápilo vedoucí Paskov!

Záloha mužů zajížděla v sobotu 16. února k dalšímu úspěšnému dvojzápasu, tentokrát do nedalekého Rožnova. V prvním utkání Vikingové předvedli velmi kvalitní výkon a po třech shodně vyrovnaných třetinách nakonec remizovali s lídrem soutěže z Paskova 3:3. Ve druhém zápase pak rozjetá Kopřivnice roznesla Bohumín vysoko 3:12.

Béčku se v Bohumíně dařilo jen částečně!

Záloha mužů zajížděla k dalšímu dvojzápasu do Bohumína. V prvním utkání nastoupili Vikingové proti mužskému celku Rožnova. Kopřivničtí florbalisté měli v tomto zápase mírně navrch, ve všech třetinách dokázali vyhrát shodně 2:3 a zaslouženě zvítězili. Záloze se dařilo i na začátku druhého zápasu proti Havířovu, kdy si muži postupně vybudovali vedení 1:3. Torpédo ve druhé části srovnalo a v poslední třetině zápas otočilo.

Béčko se s kalendářním rokem rozloučilo v Bystřici

Na turnaji MS přeboru pořádaném Jablunkovem se nejprve střetli s domácími Coyotes a po té s C týmem Petrovic. Jablunkovu Kopřivnice podlehla 1:5, ve druhém utkání ovšem jasně diktovali tempo zápasu a zvítězili 7:1. Tříbodový zisk drží zálohu Kopřivnice v neúplné tabulce na 5. místě.

Béčko na Čeladné čtyřbodové

10. kolo zavedlo zálohu mužů na Čeladnou, kde sehráli dvojzápas proti ostravským týmům Piving a Bazinga. V prvním zápase byli po celou dobu lepším týmem a zaslouženě vyhráli 6:3. I druhý zápas měla Kopřivnice dobře rozehraný, ale slibné vedení se nepodařilo udržet a nakonec z toho byla remíza 4:4.

V Rožnově se podařilo Béčku opět zabodovat

Další tři body se podařilo získat záloze mužů v Rožnově. Na turnaji MS přeboru sehráli dvě utkání s poloviční úspěšností. Zatímco s domácím Rožnovem si Kopřivnice poradila a zvítězila 2:0 na lídra s Paskova už muži nestačili a podlehli 5:3.

Béčko přidalo dnes v Ostravě další tři body

cpp arenaNa ČCP Aréně sehrál záložní tým Kopřivnice dvě utkání proti týmům Bohumína a Pivingu. Bohumín se podařilo kopřivničanům porazit dokonce s čistým kontem 6:0. Ve druhém utkání se i přes nadějné vedení po dvou třetinách radoval soupeř, který nakonec Kopřivnici porazil 7:5.

Béčko se konečně dočkalo, doma získalo první body

Trvalo to čtyři zápasy, ale nakonec se muži B dočkali prvních bodů. Na domácí palubovce haly SOU sice nejprve podlehli Kojotům z Jablunkova 3:1, ve druhém utkání už ovšem zabodovali, když si poradili se Štajgry Ostrava 4:2.

Béčko zahájilo sezónu v Havířově

A nebyl to vstup do nové sezóny ideální. V Havířově se utkali kopřivničtí hráči s C týmem Petrovic a ve druhém utkání s novojičínským týmem Gůfuň. Ani v jednom z utkání nebyla Kopřivnice lepší a po dvou prohrách 3:5 a 1:3 si na úvod nepřipsali ani bod.