447
11677

FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

Muži B v Ostravě získali tři body

Odpolední nebo spíše večerní turnaj odehrála záloha mužů v Ostravě. Na ČPP Aréně se utkali nejprve s týmem ČSKA Ostrava, který porazili vysoko 9:2. Ve druhém utkání se Kopřivnice střetla s Frenštátem. Vyrovnané utkání nakonec převážil soupeř na svou stranu a těsně zvítězil 5:4.

ČSKA Ostrava x FBC Vikings Kopřivnice B 2:9 (0:2, 0:5, 2:2)

Zápas proti Ostravě začali béčkaři aktivně. V první části se brzo ujali vedení o dvě branky. Ve druhé části měl soupeř možnost snížit v přesilové hře, ale byli to naopak kopřivničtí, kteří v oslabení vstřelili třetí branku. Prostřední část byla z celého zápasu nejpovedenější, protože hráčům to pálilo ostrými a na ukazateli skóre svítilo skóre 7:0 pro Vikingy.

Ani ve třetí části Kopřivnice nepolevovala a přidala další dvě branky. Na desítku Kopřivnice nedosáhla a bohužel dovolila zkorigovat soupeři skóre na konečných 9:2.

FBC Vikings Kopřivnice B x FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 4:5 (2:3, 2:2, 0:0)

V zápase proti Frenštátu se kopřivnickým nepovedl vstup do utkání. Lacinými chybami darovali soupeři pohodlné vedení 3:0, které jak se ukázalo bylo v dalším průběhu zápasu klíčové. V závěru první části se během minuty kopřivničtí dostali zpět do zápasu. Nejprve z úhlu snížil Baďura a po minutě bylo nařízeno proti soupeři trestné střílení. K tmu se postavil Šimíček a bezpečně proměnil. Rázem to bylo už jenom obranku a zase bylo o co hrát.

Ve druhé části opět Kopřivnice nezachytila úvod a už po necelé minutě to bylo znova o dvě branky. Naštěstí měli Vikingové schovanou rychlou odpověď a po 30 vteřinách to bylo opět jenom o jednu branku. Když v 10 min. srovnal Koliba začínalo se odznovu, jenže soupeři se přece jen podařilo v závěru jít opět do vedení.

Ve třetí části se Kopřivnice snažila, měla několik šancí včetně závěrečné power-play, ale žádná střela se už neujala. Frenštát tak ubránil těsné vítězství a zvítězil 5:4.

Kompletní výsledky MS přeboru mužů naleznete zde.