447
11677

FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

Záloha mužů na domácím turnaji stoprocentní

Dvě těsné výhry si připsala záloha mužů na sobotním domácím turnaji. V obou utkáních se jim podařilo porazit oba soupeře a to shodným výsledkem 4:3. V prvním utkání porazili tým RH Piving a stejným výsledkem přetlačili i tým Ocelotu Ostrava. Před posledním turnajem, který se odehraje v dubnu může Kopřivnice stále bojovat o medailové umístění.

FBC Vikings Kopřivnice B x RH PIVING Ostrava 4:3 (1:1, 1:1, 2:1 )

Utkáni s Pivingem v prvním měření sil v sezóně vyhrála Kopřivnice o jednu branku a stejně dopadla i odveta v Kopřivnici. Jako první otevře skóre Baďura a to dokonce v oslabení, ale soupeř srovnal těsně před koncem první části. Ve druhé třetině šla Kopřivnice znovu do vedení, ale soupeře držely v zápase přesilové hry. Ikdyž Kopřivnice vedla 2:1 a po té 3:2, soupeři se vždy podařilo srovnat v početní výhodě.

Rozuzlení utkání přišlo v závěru zápasu, když Baďura dva a půl minuty před koncem zajistil Kopřivnici plný bodový zisk.

FBC O.C.E.L.O.T. Ostrava x FBC Vikings Kopřivnice B 3:4 (1:1, 1:1, 1:2 )

I odveta s posledním týmem OCELOT Ostrava rozhodně nebyla jednoduchá. V prvním vzájemném měření sil vyhrála Kopřivnice 2:1 a stejným brankovým rozdílem dopadl i druhý zápas v sezóně. Ikdyž se Kopřivnice snažila hrát aktivně a svého soupeře přehrávala, neměli hráči štěstí v zakončení. Kopřivnice po celé utkání vedla, ale soupeř i se vždy podařilo srovnat. Zápas se opět rozhodoval v závěru. Junior Matula střelou ze středu hřiště propálil ostravského brankáře a i v tomto utkání brala Kopřivnice tři body.

"Herně to nebylo ideální turnaj. Sestavu jsme opět skládali vinou nemocí a jiných omluvenek trošku divoce. Ale rozhodující je šest bodů a stále na posledním turnaji můžeme pomýšlet na celkové 3. místo." doplnil k domácímu turnaji B týmu kapitán Marek Jehlár.

Kompletní výsledky MS přeboru mužů skupiny A naleznete zde.