4229
55953

FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

Béčko se konečně dočkalo, doma získalo první body

Trvalo to čtyři zápasy, ale nakonec se muži B dočkali prvních bodů. Na domácí palubovce haly SOU sice nejprve podlehli Kojotům z Jablunkova 3:1, ve druhém utkání už ovšem zabodovali, když si poradili se Štajgry Ostrava 4:2.

FBC COYOTES JABLUNKOV x FBC VIKINGS KOPŘIVNICE B 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)

Ikdyž se Kopřivnice ujala vedení hned v první části pěknou střelou Podlezla bohužel to byla jediná kopřivnická trefa v utkání. Byla škoda, že se kopřivnickým nepodařilo navýšit vedení, protože měli na to převahu i šance. Soupeři se podařilo ve druhé části srovnat a v poslední třetině ze standardky převážit vedení na svou stranu. Velkou šanci na srovnání skóre měl Sládkovský, který byl exekutorem trestného střílení, ale neproměnil. Soupeř tak pečetil své vítězství trefou do prázdné branky v poslední vteřině.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE B x FBK ŠTAJGŘY OSTRAVA 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)

Ve druhém utkání domácího turnaje to byla opět Kopřivnice, která šla jako první do vedení. To se podařilo ve druhé části navýšit, ale houževnatý soupeř se dostal tečovanou střelou na dostřel. Odpověď Kopřivnice byla blesková, ale i soupeř kontroval ještě do druhé přestávky.

Ve třetí části se snažila Kopřivnice rozhodnout, ale to se jí podařilo až v úplném závěru, kdy pojistil vítězství Baďura.

"Druhý turnaj na domácí hale byl o poznání lepší. Hodně pomohly posily z Áčka a celkově hra vypadala o dost lépe než na prvním turnaji v Havířově. Konečně se podařilo bodovat a snad se podaří brzo přidat další body". Doplnil k domácímu turnaji Marek Jehlár.