2967
134722

FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

Béčko přidalo dnes v Ostravě další tři body

cpp arenaNa ČCP Aréně sehrál záložní tým Kopřivnice dvě utkání proti týmům Bohumína a Pivingu. Bohumín se podařilo kopřivničanům porazit dokonce s čistým kontem 6:0. Ve druhém utkání se i přes nadějné vedení po dvou třetinách radoval soupeř, který nakonec Kopřivnici porazil 7:5.

FBC Vikings Kopřivnice B x 1. SC Bohumín´ 98 6:0 (3:0, 2:0, 1:0)

Vyrovnané utkání zlomili kopřivničané v závěru první části, kdy se 2x v rychlém sledu trefil obránce Baďura a třetí branku přidal hrající brankář Strakoš.

Dobře rozehrané utkání Vikingové nepustili. V prostřední části přidali další dvě branky a ujali se vedení 5:0. Soupeř měl na holi snížení z nařízeného trestného střílení, ale neuspěl. Naopak Kopřivnice nařízeným trestným střílením nepohrdla a pojistila své vítězství na konečných 6:0.

RH PIVING Ostrava x FBC Vikings Kopřivnice B 7:5 (1:1, 1:2, 5:2)

Ve druhém utkání se do vedení dostal soupeř, ale do prvního klaksonu se podařilo srovnat Baďurou, který dnes pálil ostrými. Na začátku druhé části se Kopřivnice dostala do vedení. Soupeři se podařilo srovnat, ale kopřivnický Telčer potvrdil svou formu na trestné střílení, které chladnokrevně proměnil a opět poslal Vikingy do vedení.

Zápas Kopřivnice ztratila v poslední části. Smolnou pasáž začal Sládkovský, který uklouzl na mokré ploše a soupeři se podařilo z přečíslení srovnat. Po té zapadlo do branky nahození a obrat Piving potvrdil dalšími dvěma brankami během 10 vteřin. Vedení soupeře se podařilo snížit dvěma brankami Sládkovského a Jehlára, ale srovnat se již nepodařilo. Naopak, soupeř opět využil zaváhání Kopřivnice a potvrdil své vítězství sedmou trefou.

"Odehráli jsme dnes dobrý turnaj. V prvním utkání se nám podařilo vyhrát s nulou a to se rozhodně počítá. Druhý zápas jsme prohráli výpadkem ve třetí části, kdy se soupeři během pár minut podařilo 4x v řadě skórovat. Byla to trošku daň z nezkušenosti našich mladých hráčů. Snad se podobných výpadků do budoucna vyvarujeme." Doplnil k zápasu vedoucí družstva Marek Jehlár.

Kompletní výsledky MS přeboru mužů naleznete zde.