3076
109290

FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

V Rožnově se podařilo Béčku opět zabodovat

Další tři body se podařilo získat záloze mužů v Rožnově. Na turnaji MS přeboru sehráli dvě utkání s poloviční úspěšností. Zatímco s domácím Rožnovem si Kopřivnice poradila a zvítězila 2:0 na lídra s Paskova už muži nestačili a podlehli 5:3.

FBC Vikings Kopřivnice B x 1. FBK Rožnov p.R. C 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)

Ve studené ranní hale se od úvodu hrálo svižně, ale v první části ani jeden z brankářů nemusel moc zasahovat. Branky začaly padat až ve druhé části. 2x se z úhlu v rychlém sledu prosadil Jehlár a poslal Kopřivnici do vedení. To se podařilo držet nejen do konce třetiny, ale dokonce až do konce zápasu. Kopřivnice si tak po trošku fotbalovém výsledku připsala další tři body do tabulky soutěže.

Paskov Saurians x FBC Vikings Kopřivnice B 5:3 (0:2, 2:1, 3:0)

Lídra soutěže málem Kopřivnice zaskočila. Po první části totiž vedla 2:0 a vedení držela i celou druhou třetinu. Bohužel ve třetí části se podařilo Paskovu zápas zlomit a strhnout na svou stranu. Bylo to zejména díky snajprovi Šobichovi, který v zápase Kopřivnici vstřelil 4 branky!

Kompletní výsledky MS přeboru naleznete zde.