• header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_09.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3133238
Dnes
Včera
Minulý měsíc
1041
3599
86879

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

Muži B se vrací z Ostravy bez bodu

Záloha mužů odehrála další kola MS ligy v Ostravě, ale bohužel moc se jí nedařilo. V prvním zápase proti Škorpionům i přes nadějné vedení 3:0 nakonec prohrála 7:6 a ve druhém zápase zejména vinou nepovedené druhé části podlehla Orce Krnov vysoko 1:6.

FBK Škorpioni Ostrava x FBC Vikings Kopřivnice B 7:6 ( 1:3, 3:1, 3:2 )

Na zápas cestoval vinou zranění brankáře Kapouna "tréninkový" brankář Čajka, ale i přes to, že to byl teprve jeho třetí mistrovský zápas nevedl si vůbec špatně. Bohužel více to dnes skřípalo na jiných postech. V prvním části se Kopřivnice pustila do soupeře pěkně od podlahy a po trefách Vavříka, Jehlára st. a Koliby vedla 3:0. Kopřivnice byla jasně lepší a byla velká chyba, že soupeři nenasázeli kopřivničtí útočníci další branky, protože šancí na to bylo dost. To se bohužel ukázalo jako rozhodující. Soupeři se totiž podařilo v úplném závěru první části snížit na 1:3 a ve druhé části po nepochopitelných chybách otočil až na 4:3. Soupeře najednou bylo plné hřiště a karta se pomalu začala obracet. Kopřivnice srovnala v přesilové hře na 4:4, ale na začátku třetí části soupeř opět odskakuje na 5:4. I na tuto branku Kopřivnice odpověděla a opět v přesilové hře, kdy srovnával Kresta. Vyrovnaný stav dlouho nevydržel. Po nedorozumění dvou hráčů na středu hřiště se soupeř opět dostal do vedení 6:5. V závěru zkoušela Kopřivnice hrát bez brankáře, ale nedařilo se. Kapitán Jehlár neodhadl vysoký balón, který propadl a útočník Škorpiónů už neměl problém usměrnit míček do prázdné branky. Kopřivnice sice ještě zabojovala a přišlo snížení z hole Jehlára st. To ovšem přišlo pozdě, do konce totiž zbývalo pouhých 6 vteřin. Kopřivničtí tak ztratili vyhrané utkání a odešli poraženi.

FBC Orca Krnov x FBC Vikings Kopřivnice B 6:1 ( 0:0, 4:0, 2:1 )

Do druhého zápasu nastoupili kopřivničtí po krátké pauze a soupeřem jim byl Krnov. Mladý ambiciózní tým, který se už několik dlouhých let snaží postoupit do vyšších soutěží, ale stále se jim to nedaří. Ani letos to na postup nevypadá, ale snad ještě kluci zabojují. Na domácím turnaji dostala Kopřivnice od Krnova výprask, nicméně dnes nastoupilo za B tým trošku jiné družstvo. V první části hrála Kopřivnice dobře a hrál se vyrovnaný zápas. I první branku se podařilo trefit kopřivnickým, ale rozhodčí, kteří byli dnes docela velkou slabinou, nepochopitelně gól neuznali pro údajnou vysokou hůl.

Druhou část Kopřivnice nezvládla. Soupeř po akcích jako přes kopírák střílel z nepokrytého středu a najednou to bylo 0:3. Když pak zbytečně fauloval junior Kubátko a soupeř se štěstím zvýšil na 0:4 už bylo poměrně zle.

V poslední části už to byla ze strany Kopřivnice tak trošku křeč. Soupeř zvýšil na 5:0 a Kopřivnice, pokud se dostala k nějaké kloudné akci, tak hráči selhali v zakončení nebo ve finální přihrávce. Nakonec se přece jen podařilo vstřelit alespoň čestný úspěch. Jehlár si vyměnil míček s Bolomem a druhý jmenovaný ze vzduchu sklepával do odkryté branky. Závěr se už pak jen dohrával. Soupeř v závěru využil nedisciplinovanost Jehlára st., který zbytečným faulem poslal jednoho z Krnovských přes mantinel a uzavřel nepovedené vystoupení kopřivnických brankou na konečných 6:1.

"Další z hodně nepovedených turnajů, které B tým odehrál. V prvním zápase jsme nepochopitelnou laxností ztratili vyhraný zápas s týmem, který byl prvních 10 min. zralý na ručník. Druhý zápas nebyl o moc lepší. Ambiciózní Krnov s řadou šikovných hráčů prahnoucích po každoročním postupu byl daleko těžší soupeř. Škoda, že mají ve svém středu některé až příliš sebevědomé hráče, kteří se snaží hrát velice agresivně, ale pokud jim naši hráči vrací stejnou mincí najednou jim to hrozně vadí. Možná to je právě ten kousek pokory, který jim chybí k tomu, aby se posunuli dále a neplácali dlouhé roky pouze regionální soutěž. V tomto zápase jsme spíše s tou sestavou kterou jsme měli k dispozici mohli jen překvapit, ale příští sezónu se rýsuje tým, který bude doufám bojovat o příčky nejvyšší."  Doplnil k turnaji kapitán týmu Marek Jehlár.

Kompletní výsledky MS ligy mužů nalenete zde.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.

verze pro mobil | standardní verze