755
27837

FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

Ve Stonavě záloha mužů nebodovala

Ve velmi omlazené sestavě cestovala záloha mužů do Stonavy. V družstvu se objevila řada hráčů juniorského tým a byla to pro ně premiérový start za muže. Bohužel premiéra to vydařená moc nebyla. Kopřivnice prohrála jak se záložním týmem Vítkovic tak se zálohou Opavy.

1. SC WOOW Vítkovice B Mustang x FBC Vikings Kopřivnice B 8:3 ( 2:0, 2:2, 4:1 )

Kopřivnice nastoupila s velice omlazeným týmem s řadou juniorů v sestavě. Bohužel pro většinu to byla premiéra nevydařená. Vítkovice nastoupily do zápasů velice aktivně a dostávaly Kopřivnici pod tlak od úvodních minut. Výsledkem bylo dvoubrankové vedení 2:0.

Ve druhé části Vítkovice nepolevovaly v aktivitě a dvou dalších brankách to bylo 4:0. S kopřivnickými to nevypadalo moc dobře, ale přece jen se zablýskalo na lepší časy. Po dvou brankách Svatoně se podařilo kopřivnickým snížit a zase bylo o co hrát.

Ve třetí části se dostala Kopřivnice na dostřel. Po 20-ti vteřinách totiž zapadla střela Vavříka do vítkovické branky a Kopřivnice se dostala na dostřel. Byla jenom škoda, že Vítkovicím se podařilo po zaváhání Longauera ihned odskočit na dvoubrankový rozdíl. Když v přesilové hře, když pykal na trestné kapitán Jehlár Vítkovice zvýšily na 6:3, bylo již o osudu zápasu rozhodnuto. Na obrat Kopřivnice v tomto zápase neměla. Soupeř v závěru pojistil své vedení dalšími dvěma trefami a tak Kopřivnice odešla poražena vysoko 8:3.

S.K. P.E.M.A. Opava B x FBC Vikings Kopřivnice B 8:1 ( 4:0, 3:1, 1:0 )
Druhý zápas muži absolvovali bez svého hrajícího trenéra a kapitána mužstva Jehlára staršího. Výrazně oslabený tým, který čítal 6 juniorů a jen 4 muže od začátku tahal proti silné Opavě za kratší konec a Opava hned od začátku přidávala jeden gól za druhým a už v čase 3:38 vedla o čtyři góly. Kopřivnice mírně přidala na tempu se snahou zastavit opavský brankostroj a to se vedlo až do druhé třetiny, kdy se Opava dostala už do vedení 5:0. V čase 8:44 v druhé třetině se podařilo přesnou střelou o tyčku snížit juniorovi Kelnarovi, ale jak se později ukázalo, dále už góly přibývali jen na straně Opavských a ti zaslouženě brali 3 body za výhru 8:1. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kompletní výsledky MS ligy mužů naleznete zde.