729
23117

FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

Záloha mužů zakončila sezónu v Českém Těšíně

Zatímco muži A bojovali doma o 1. ligu, musela záloha mužů cestovat do Českého Těšína ke svému poslednímu ligovému turnaji. Tým složený z juniorů, bez posil z A týmu neměl příliš šancí na body a to se také potvrdilo. S domácím Těšínem prohráli zejména vinou nepovedené poslední části vysoko 2:9 a nedařilo se ani proti Domaslavicím, kterým podlehli 2:5.

FBC Vikings Kopřivnice B x FBC Český Těšín 2:9 ( 0:1, 2:2, 0:6 )

V prvním vzájemném utkání na stejné hale dokázala Kopřivnice tehdy první Český Těšín zaskočit. To ovšem odjela za B tým jiná sestava než v tomto zápase. Ale kopřivničtí mladící si po dvě třetiny vůbec nevedli špatně. Po dvou třetinách totiž Těšín vedl pouze o branku a je škoda, že celý zápas pokazila nepovedená třetí třetina. V té soupeř totiž vstřelil 6 branek a rozhodl tak o svém vysokém vítězství 9:2.

SK Domaslavice x FBC Vikings Kopřivnice B 5:2 ( 1:1, 3:1, 1:0 )
Do druhého zápasu nastoupilo béčko v dobré náladě. Jejich spoluhráči z A týmu vybojovali postup do 1. ligy a v tomto zápase vlastně o nic nešlo. Po vyrovnané první části, která skončila 1:1 rozhodly Domaslavice o svém vítězství ve druhé části. A bylo to zejména vinou zbytečných vyloučení, které soupeř potrestal. Výborně zachytal junior Bordovský, díky němuž skončilo skóre na přijatelné výši 5:2.

Záloha mužů skončila letos na konečném 9. místě a protože letos padá z MS ligy 4 týmy, budou muži od příští sezóny nastupovat o soutěž níže.

Kompletní výsledky MS ligy mužů naleznete zde.