FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

Béčko se s kalendářním rokem rozloučilo v Bystřici

Na turnaji MS přeboru pořádaném Jablunkovem se nejprve střetli s domácími Coyotes a po té s C týmem Petrovic. Jablunkovu Kopřivnice podlehla 1:5, ve druhém utkání ovšem jasně diktovali tempo zápasu a zvítězili 7:1. Tříbodový zisk drží zálohu Kopřivnice v neúplné tabulce na 5. místě.

Béčko na Čeladné čtyřbodové

10. kolo zavedlo zálohu mužů na Čeladnou, kde sehráli dvojzápas proti ostravským týmům Piving a Bazinga. V prvním zápase byli po celou dobu lepším týmem a zaslouženě vyhráli 6:3. I druhý zápas měla Kopřivnice dobře rozehraný, ale slibné vedení se nepodařilo udržet a nakonec z toho byla remíza 4:4.

V Rožnově se podařilo Béčku opět zabodovat

Další tři body se podařilo získat záloze mužů v Rožnově. Na turnaji MS přeboru sehráli dvě utkání s poloviční úspěšností. Zatímco s domácím Rožnovem si Kopřivnice poradila a zvítězila 2:0 na lídra s Paskova už muži nestačili a podlehli 5:3.

Béčko přidalo dnes v Ostravě další tři body

cpp arenaNa ČCP Aréně sehrál záložní tým Kopřivnice dvě utkání proti týmům Bohumína a Pivingu. Bohumín se podařilo kopřivničanům porazit dokonce s čistým kontem 6:0. Ve druhém utkání se i přes nadějné vedení po dvou třetinách radoval soupeř, který nakonec Kopřivnici porazil 7:5.

Béčko se konečně dočkalo, doma získalo první body

Trvalo to čtyři zápasy, ale nakonec se muži B dočkali prvních bodů. Na domácí palubovce haly SOU sice nejprve podlehli Kojotům z Jablunkova 3:1, ve druhém utkání už ovšem zabodovali, když si poradili se Štajgry Ostrava 4:2.

Béčko zahájilo sezónu v Havířově

A nebyl to vstup do nové sezóny ideální. V Havířově se utkali kopřivničtí hráči s C týmem Petrovic a ve druhém utkání s novojičínským týmem Gůfuň. Ani v jednom z utkání nebyla Kopřivnice lepší a po dvou prohrách 3:5 a 1:3 si na úvod nepřipsali ani bod.

Muži B se rozloučili se sezónou na Čeladné

A bylo to loučení vítězné. V obou utkáních totiž Kopřivnice zvládla obraty v posledních třetinách a v obou utkáních Vikingové slavili vítězství. V prvním utkání těsně porazili zálohu Krnova 5:4 a i ve druhém utkání odešli jako vítězové, když porazili V tým Rožnova 5:3. V konečné tabulce soutěže ukončila sezónu záloha Kopřivnice na konečném 4. místě, což je určitě slušný výsledek, protože na medailové umístění chyběl pouhý bod.

Záloha mužů na domácím turnaji stoprocentní

Dvě těsné výhry si připsala záloha mužů na sobotním domácím turnaji. V obou utkáních se jim podařilo porazit oba soupeře a to shodným výsledkem 4:3. V prvním utkání porazili tým RH Piving a stejným výsledkem přetlačili i tým Ocelotu Ostrava. Před posledním turnajem, který se odehraje v dubnu může Kopřivnice stále bojovat o medailové umístění. 

Béčkaři zvládli Krnovskou misi za 4 body

Tým mužů B absolvoval svůj nejdelší výjezd až do Krnova, kde získal celkem 4 body. Bodový zisk je o to cennější, že z důvodů nemocí a kolize s utkáním A týmu absolvovali turnaj pouze se sedmi hráči do pole. V prvním utkání porazili tým Štajgři Ostrava 2:0. Ve druhém zápase se rozešli smírně s týmem Bazinga Ostrava 3:3. 

Muži B v Ostravě získali tři body

Odpolední nebo spíše večerní turnaj odehrála záloha mužů v Ostravě. Na ČPP Aréně se utkali nejprve s týmem ČSKA Ostrava, který porazili vysoko 9:2. Ve druhém utkání se Kopřivnice střetla s Frenštátem. Vyrovnané utkání nakonec převážil soupeř na svou stranu a těsně zvítězil 5:4.