• header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_02.png

Hledat na webu:

Počítadlo:

1401328
Dnes
Včera
Minulý měsíc
300
776
41657

Florbalové linky:

FBC Vikings Kopřivnice - Muži C

Céčko v Zubří za tři body

Mužský C tým byl součást florbalového dne v Zubří, který nabídl turnaj MS soutěže mužů, zápas Národní ligy a také superligový souboj o první místo v Tipsport superlize. Kopřivnický druhý záložní tým se na florbalovém dni utkal z Rafany z Ostravy a se Slovanem Havířov C. S Rafany prohrála Kopřivnice 4:6 druhé utkání už bylo o dost lepší Slovan byl poražen vysoko 11:1.

C tým v Bílovci pouze poloviční

K odpolednímu turnaji MS soutěže zajíždělo céčko do nedalekého Bílovce. Ze dvou turnajových utkání se podařilo kopřivnickým hráčům bodovat pouze v jednom z nich. Úvodní zápas proti Rožnovu D zvládli s přehledem a zvítězili 6:2. Ve druhém utkání proti týmu FBK Frenštát již na body nedosáhli a podlehli těsně 6:5.

Muži C odstartovali nový rok na Čeladné a ziskem tří bodů

Družstvo mužů C sehrálo první turnaj v novém roce na nedaleké Čeladné. Soupeři jim byly týmy Frenštátu B a tým Cobra Hať. Zatímco v prvním utkání odešli kopřivničtí poraženi 6:4 ve druhém utkání již bodovali a porazili Hať 5:2.

Céčko v Petrovicích uspělo v obou utkáních

Kopřivnické družstvo mužů C odehrálo dnes turnaj Moravskoslezské soutěže mužů v Petrovicích u Karviné a dařilo se jim na výbornou. V obou zápasech se jim podařilo zvítězit a připsat si do tabulky plný počet bodů. Porubu Sharks porazili těsně 4:3 a vítězství slavili i proti záloze Bílovce, kterou zdolali 4:2.

Muži C v Ostravě poloviční

Se ziskem 3 bodů se vrátili muži C z Ostravské haly ČPP. V prvním ranním utkání se kopřivnickým téměř vůbec nedařilo. Po první části bylo skóre vyrovnané 1:1, po té se však prosazoval pouze soupeř a slavil vítězství 5:1. Ve druhém utkání se podařilo proti týmu Cobry Hať otočit nepříznivě se vyvíjející utkání a nakonec slavili vysoké vítězství 7:4.

Céčkaři v Ostravě bez bodu

Muži C nenavázali na povedený první domácí turnaj a z Ostravy se vracejí bez bodu. Ani posily z A a B týmu týmů nezabránili, dvěma porážkám s Pirates B 3:4 a s Petrovicemi D 4:6. Po čtyřech kolech se Kopřivnice se ziskem 6 bodů usadila na 5. příčce tabulky MS soutěže mužů. 

Céčko vstoupilo do nové sezóny vítězně

Muži C rozehráli svou soutěž prvním domácím turnajem a vstup to byl více než vydařený. V obou zápasech si družstvo připsalo plný bodový zisk, když porazilo Sokol Frenštát B 4:0 a poradilo si i v druhém utkání s týmem Slovanu Havířov C poměrem 4:2. Kopřivnice jako nováček soutěže se po dvou kolech usadil na špici tabulky. 

Céčko se rozloučilo s premiérovou sezónou v Bolaticích

Poslední dvě utkání v sezóně 2016/2017 sehráli muži C v Bolatické hale a ve dvou utkáních MS třídy si připsali remízu s Bílovcem C a výhru nad Frenštátem B. V konečném zúčtování může céčkaře mrzet inkasovaná vyrovnávací branka s Bílovcem pouhé 2 vteřiny před koncem, protože tím přišel tým o konečné 3. místo.

Céčko z Bolatic se čtyřmi body

Družstvo mužů C odehrálo v Bolaticích předposlední turnaj sezóny a podařilo se jim přivézt 4 body. V prvním utkání porazili tým Anakondy 5:2, ve druhém zápase nedotáhli do vítězného konce dobře rozehraný zápas proti Fencers Havířov s kterým nakonec remizovali 6:6.

Céčko vybojovalo v Havířově tři body

Družstvo mužů C odjíždělo do Havířova, kde pokračovala Moravskoslezská třída mužů svým 18. turnajem. Na něm se Kopřivnice utkala s týmy Flashing Stars Havířov a Sokol Šenov. V prvním utkání kopřivničtí hráči neuspěli a prohráli 9:4. Ve druhém utkání se Šenovem už byli Vikingové úspěšnější a nad Šenovem slavili výhru 4:2.