363
13522

FBC Vikings Kopřivnice - Muži C

C tým v Bílovci pouze poloviční

K odpolednímu turnaji MS soutěže zajíždělo céčko do nedalekého Bílovce. Ze dvou turnajových utkání se podařilo kopřivnickým hráčům bodovat pouze v jednom z nich. Úvodní zápas proti Rožnovu D zvládli s přehledem a zvítězili 6:2. Ve druhém utkání proti týmu FBK Frenštát již na body nedosáhli a podlehli těsně 6:5.

1. FBK Rožnov p/R D x FBC Vikings Kopřivnice C 2:6 (1:0, 0:3, 1:3)

V prvním utkání se Vikings utkalo s týmem Rožnova. První třetina patřila jednoznačně Vikingům, ale skóre na konci třetiny otevřeli hráči Rožnova. Druhá třetina už byla mnohem lepší a třemi brankami se otočilo skóre na stranu Kopřivnice.

Poslední třetina byla stejná jako celý průběh zápasu a Kopřivnice postupně navyšovala skóre až na 6:1. V závěru soupeř zkorigoval skóre na 6:2.

FBC Vikings Kopřivnice C x SKP Nový Jičín - FBK Frenštát 5:6 (2:1, 2:2, 1:3)

Druhý zápas Kopřivnice sehrála s týmem, kterému patří druhá příčka tabulky. A byl to povedený a dramatický zápas. Po první třetině bylo skóre 2:1 pro Kopřivnici, ale to byl minimální náskok po tolika šancích.

Druha třetina byla už vyrovnanou partií a skončila po dvou gólech na obou stranách.

V závěrečné třetině nejdřív soupeř vyrovnal a v závěru dokonce otočil na svou stranu. Po 12 vteřinách Kopřivnice vyrovnala, ale radost netrvala dlouho a soupeř zápas rozhodl ve svůj prospěch.

Kompletní výsledky MS soutěže mužů naleznete zde.