• header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_08.png

Hledat na webu:

Počítadlo:

1510573
Dnes
Včera
Minulý měsíc
608
495
9542

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Starší Žáci

Starší žáci získali v Ostravě 4 body

Starší žáci cestovali o víkendu do ČPP arény, kde se utkali s Havířovem a Paskovem. V prvním zápase proti Havířovu si dokráčeli pro vítězství 5:1, ale proti Paskovu mohutně dotahovali dvoubrankovou ztrátu a nakonec získali bod za remízu 2:2.

Starší žáci na domácím turnaji s plným počtem bodů

V sobotu 22. září nastoupili starší žáci k prvním dvěma zápasům v Moravskoslezké lize straších žáků. Výhodu domácího prostředí využili dvěma výhrami nad 1. MVIL Ostrava a FBC Ossiko Třinec.

Starší žáci získali celkově třetí místo v MS lize po zisku 6 bodů v Opavě

Družstvo starších žáků cestovalo do Opavy, kde se postupně utkalo s týmy S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ a FBC DDM Autel Český Těšín. Oba zápasy vyhráli a zajistili si celkové 3. místo v Moravskoslezské lize.

Starší žáci si v Krnově zastříleli

Družstvu starších žáků se dnes v Krnově dařilo. Oběma soupeřům nastříleli dvouciferný počet branek a dohromady inkasovali pouhé tři branky. V prvním utkání rozstříleli tým Havířova 11:1 a podobně si vedli i v utkání s MVIL Ostrava. Nad ostravským týmem to bylo vítězství ještě výraznější, Kopřivnice zvítězila 15:2.

Starší žáci na domácím turnaji tříbodoví

Družstvo starších žáků odehrálo domácí turnaj na kterém získalo 3 body. V prvním utkání se postavili týmu Paskova. Ten si rychle vybudoval pětibrankový náskok, který sice mladí Vikingové mocně dotahovali, ale nakonec nedotáhli a prohráli 6:5. Ve druhém utkání proti týmu Třince to již bylo mnohem lepší a Vikingové zvítězili přesvědčivě 8:1. 

Dohrávka na Dubině

V neděli 18.2. cestovali starší žáci na Dubinu k dohrávce odloženého zápasu 11. kola proti 1. SC TEMPISH Vítkovice. Ani ve svém druhém utkání v tomto ročníku proti soupeři neuspěli a odvezli si vysokou porážku 1:12.

Starší žáci v Ostravě poloviční

Se třemi body se vrátilo družstvo starších žáků z turnaje v Ostravě. Na něm se nejprve utkalo s lídrem celé soutěže týmem FBC Ostrava, kterému podlehlo vysoko 10:3. Ve druhém utkání se již dařilo více a podařilo se porazit Krnov 5:2. Kopřivnice si tak mohla připsat 3 body do ligové tabulky. 

Starší žáci přivezli z Ostravy remízu

Starší žáci cestovali do Ostravy pouze k jednomu utkání proti 1. MVIL Ostrava. Vikingové chtěli navázat na poslední dvě vítězné utkání, ale připsali si pouze bod za remízu 3:3. Druhým soupeřem měl být tým 1. SC TEMPISH Vítkovice, který ale z důvodu účasti na mezinárodním turnaji Gothia Cup ve Švédsku odložil svá utkání na 18. února.

Starší žáci na Čeladné s plným bodovým ziskem

Starší žáci cestovali do nedaleké Čeladné, kde porazili oba dnešní soupeře z Opavy a Frýdku-Místku. Nejprve si poradili s týmem S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ 7:3 a ve svém druhém dnešním utkání porazili i domácí tým FbC KOVO KM Frýdek-Místek 7:5. 

Starším žákům se ostravský turnaj nepovedl

Se dvěmi prohrami se vrátili starší žáci z turnaje na ČPP Aréně. V úvodním utkání podlehli vysoko favorizovaným hráčům FBC Ostrava 12:1. Marodkou oslabené družstvo neuspělo ovšem ani v zápase proti Českém Těšínu, kterému kopřivničtí starší žáci podlehli 3:6. 

verze pro mobil | standardní verze