1085
61916

FBC Vikings Kopřivnice - Starší Žáci

Starší žáci : Smutné déja vu Vikingům v Bystřici na body nestačilo

Starší žáci se v Bystřici utkali se sousedy v tabulce s S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ a 1.MVIL Ostrava. Před zápasy panovalo v táboře Vikings velké očekávání, že se podaří bodově úspěšně navázat na předchozí turnaj. Realita byla však jiná a diváci mohli sledovat smutné déja vu, stejně jako před čtyřmi měsíci v této hale. Tentokrát v obou zápasech, jako přes kopírák : Vikings vstoupili do utkání nekoncentrovaně a nezachytili nástup soupeře a po první třetině prohrávali. Ve druhé třetině se postupně dostali do hry, ale ztrátu pouze korigovali. Ve třetí třetině si soupeř již vedení pohlídal. Začít hrát až ve druhé třetině ani tentokrát na soupeře nestačilo.

Starší žáci vydolovali ve Stonavě čtyři body

Starší žáci se v Stonavě utkali s dvěma týmy ze spodní poloviny tabulky : s FBC Spartak Bílovec a FbC Coyotes Jablunkov. V prvním utkání zvítězili po bezkrevném výkonu s Bílovcem. Ve druhém utkání předvedli mnohem kvalitnější hru a 30 minut soupeře přehrávali. O vítězství přišli 5 sekund před koncem.

Starší žáci v Hrabůvce: Štěstí je třeba jít rázně naproti a nečekat až přijde samo

Starší žáci se v Hrabůvce utkali s dvěma týmy z top 5. SFK Havířov podlehli výrazným rozdílem. S ČPP svedli mnohem vyrovnanější souboj, ale přesto po velkém boji odešli poraženi.

Starší žáci na Dubině srdnatě bojovali od začátku do konce

První zápasy nového roku odehrálo družstvo starších žáků a to v Ostravě na SH hale Dubina. Na ligovém turnaji se nejprve utkali s týmem Třince a po té s domácím týmem Vítkovic. Třinec se podařilo těsně porazit 3:2, ovšem Vítkovice potvrdili roli lídra a favorita a zvítězili nad Kopřivnicí vysoko 12:4.

Starší žáci v Českém Těšíně: jasná výhra a těsná prohra po dramatu

Starší žáci v Českém Těšíně jasně porazili Opavu a těsně prohráli s MVILem.

Starší žáci v Bystřici jako noc a den: Horor na začátku, westernová přestřelka na konci

Starší žáci se na třetím turnaji sezóny v Bystřici nad Olší  střetli s týmy FbC Coyotes Jablunkov a FBC Ossiko Třinec. Po hororovém prvním utkání se Vikingové zvedli a konečně zabrali.

Druhý turnaj starších žáků v Bílovci

Starší žáci se na druhém turnaji sezóny v Bílovci střetli s týmy Florbal Exelsior Havířov a FBC AUTEL Český Těšín.

Starší žáci zahájili sezónu v Kopřivnici

Starší žáci se na úvodním turnaji sezóny v Kopřivnici střetli s týmy FBC Spartak Bílovec a 1. SC TEMPISH Vítkovice.

Starší žáci na Junior Ostrava cupu

Starší žáci se představili na Junior Ostrava cupu v Ostravě a skončili v bojích o čtvrtfinále. Základní skupinu vyhráli s bilancí dvou výher a jedné prohry.

Starší žáci na domácím turnaji bez ztráty kytičky

Starší žáci na domácím turnaji potvrdili svou formu a poradili si s oběma sobotními soupeři. Proti ostravskému týmu 1. MVIL Ostrava uspěli 4:2 a s Českým Těšínem si poradili 8:4.