• header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_04.png

Hledat na webu:

Počítadlo:

1401327
Dnes
Včera
Minulý měsíc
299
776
41657

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Starší Žáci

Starší žáci v Ostravě poloviční

Se třemi body se vrátilo družstvo starších žáků z turnaje v Ostravě. Na něm se nejprve utkalo s lídrem celé soutěže týmem FBC Ostrava, kterému podlehlo vysoko 10:3. Ve druhém utkání se již dařilo více a podařilo se porazit Krnov 5:2. Kopřivnice si tak mohla připsat 3 body do ligové tabulky. 

Starší žáci přivezli z Ostravy remízu

Starší žáci cestovali do Ostravy pouze k jednomu utkání proti 1. MVIL Ostrava. Vikingové chtěli navázat na poslední dvě vítězné utkání, ale připsali si pouze bod za remízu 3:3. Druhým soupeřem měl být tým 1. SC TEMPISH Vítkovice, který ale z důvodu účasti na mezinárodním turnaji Gothia Cup ve Švédsku odložil svá utkání na 18. února.

Starší žáci na Čeladné s plným bodovým ziskem

Starší žáci cestovali do nedaleké Čeladné, kde porazili oba dnešní soupeře z Opavy a Frýdku-Místku. Nejprve si poradili s týmem S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ 7:3 a ve svém druhém dnešním utkání porazili i domácí tým FbC KOVO KM Frýdek-Místek 7:5. 

Starším žákům se ostravský turnaj nepovedl

Se dvěmi prohrami se vrátili starší žáci z turnaje na ČPP Aréně. V úvodním utkání podlehli vysoko favorizovaným hráčům FBC Ostrava 12:1. Marodkou oslabené družstvo neuspělo ovšem ani v zápase proti Českém Těšínu, kterému kopřivničtí starší žáci podlehli 3:6. 

Starší žáci na domácím turnaji, vysoká výhra i krutá porážka

Družstvo starších žáků se v neděli dopoledne představilo na domácí hale, kde změřilo síly s Krnovem a Vítkovicemi. S Krnovem si mladí kopřivničané poradili a zvítězili vysoko 7:0. S Vítkovicemi ovšem přišlo rychlé vystřízlivění. Ostravané dali Vikingům tvrdou lekci a zvítězili 13:2. Je jasné, že hráče i trenéry čeká spousta tvrdé práce, aby kopřivnický tým mohl konkurovat nejlepším družstvům v soutěži.

Starším žákům se v Havířově dařilo, připsali si dvě vítězství

Družstvo starších žáků odehrálo turnaj v Havířově a odehrálo ho skvěle. V obou zápasech mladí vikingové zvítězili a připsali si do tabulky plný počet bodů. V prvním utkání uhájili těsné vítězství nad Třincem a ve druhém zápase si poradili s týmem Havířova 8:6.

Starší žáci vstoupili do sezóny v Českém Těšíně

sh cesky tesinAž do prvního říjnového dne čekali starší žáci na svůj první zápas v nové ligové sezóně. První turnaj odehráli kopřivničtí florbalisté v Českém Těšíně a ze dvou utkání přivezli 3 body. V tom prvním těsně podlehli Paskovu 3:4, druhý zápas už dovedli do vítězného konce a zvítězili nad Frýdkem-Místkem 3:0.

Starší žáci v Rožnově ukončili sezónu na skvělém 2. místě

nahled stz rpr 2 4 2017Poslední turnaj čekalo družstvo starších žáků v nedalekém Rožnově p. R. Před závěrečným víkendovým kolem starších žáků byla ještě teoretická naděje na celkové vítězství Kopřivnice a postup na MČR. Nicméně Vítkovice si zajistily postup na včerejším turnaji dvěma výhrami a odsoudil Kopřivnici do bojů pouze o druhé místo. To se nakonec podařilo Vikingům uhájit, když nejprve remizovali s týme FBC Ostrava 7:7 a po té zvítězili nad Paskovem 11:5.

Starší žáci nedali doma soupeřům šanci

nahled clanek stz 18 3 2017Na 13 výher v řadě prodloužilo družstvo starších žáků šňůru vítězných zápasů. Na domácím turnaji v Kopřivnici ani v jednom zápasu nedali soupeřům šanci. Torpedo Havířov porazili 11:6 a tým Opavy 10:2. Zaplněná tribuna mohla odměnit mladé kopřivnické hráče zaslouženým potleskem. 

Starší žáci pokračují ve skvělých výkonech

Ani na dalším turnaji nepoznali kopřivničtí starší žáci hořkost porážky. Na Čeladné si poradili s týmem Třince, který porazili 5:1 a ve druhé utkání doslova rozstříleli Rožnov vysoko 18:2. V tabulce soutěže ztrácejí kopřivničtí starší žáci jediný bod na vedoucí tým FBC Ostrava.

verze pro mobil | standardní verze