278
9762

FBC Vikings Kopřivnice - Starší Žáci

Dohrávka na Dubině

V neděli 18.2. cestovali starší žáci na Dubinu k dohrávce odloženého zápasu 11. kola proti 1. SC TEMPISH Vítkovice. Ani ve svém druhém utkání v tomto ročníku proti soupeři neuspěli a odvezli si vysokou porážku 1:12.

FBC Vikings Kopřivnice – 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:12 (1:2, 0:6, 0:4)

K tomuto zápasu cestovali Vikingové v okleštěné sestavě a na souhře týmu to bylo znát. Vikingové sice otevřeli skóre utkání, ale do konce první částí si soupeř vedení vzal zpět. Ve druhé části vázla ze strany Vikingů jakákoliv kombinace, čehož soupeř dokonale využil a druhou třetinu opanoval 0:6. Třetí třetina již nepřinesla žádný gólový zápis do statistik Vikingu. Naopak soupeř přidal další 4 branky a celkovým výsledkem 1:12 si odnesl povinnou výhru.

Jednoznačná a zasloužená výhra domácího celku. Zápas ukázal velký rozdíl v kvalitě obou týmů. Stále je šance na umístění do 3. místa v soutěži.