4229
55953

FBC Vikings Kopřivnice - Starší Žáci

Druhý turnaj starších žáků v Bílovci

Starší žáci se na druhém turnaji sezóny v Bílovci střetli s týmy Florbal Exelsior Havířov a FBC AUTEL Český Těšín.

FBC Vikings Kopřivnice - Florbal Exelsior Havířov 2:14 (1:5, 0:5, 1:4)

V prvním utkání Vikingové narazili na Exelsior. Toto utkání bylo kopií zápasu s Vítkovicemi. Havířov má v letošní sezóně silný tým a na hřišti to bylo vidět. Soupeř se snadno a rychle dostal do vedení, které v postupně navyšoval. Naopak, vikingům se za celé utkání podařilo skórovat pouze dvakrát, čož zatím na takové soupeře nestačí, ale dává to velkou šanci se v odvetě zlepšit.

FBC AUTEL Český Těšín - FBC Vikings Kopřivnice 6:1 (3:1, 1:0, 2:0)

Ve druhém utkání Vikingové nastoupili proti Českému Těšínu a opět nezvládli úvod zápasu, kdy se soupěř dostal do jednobrankového vedení. Potom vikingové zabrali a zaslouženě vyrovnali. V dalším průběhu kopřivničtí hráči ještě dvakrát zaváhali a Těšín odskočil na 3:1.

Druhá třetina byla celkem vyrovnaná. Vikingové přečkali oslabení a následně vypracovali slibné šance, které ovšem nevyužili a tak to byl soupeř, který na konci třetiny své vedení navýšil.

Ve třetí třetině měli šance oba týmy, ale rozdíl byl v jejich proměňování. Český Těšín své možnosti dokázal využít hned dvakrát, ale vikingové v koncovce úspěšní nebyli.