3242
27754

FBC Vikings Kopřivnice - Starší Žáci

Starší žáci : Smutné déja vu Vikingům v Bystřici na body nestačilo

Starší žáci se v Bystřici utkali se sousedy v tabulce s S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ a 1.MVIL Ostrava. Před zápasy panovalo v táboře Vikings velké očekávání, že se podaří bodově úspěšně navázat na předchozí turnaj. Realita byla však jiná a diváci mohli sledovat smutné déja vu, stejně jako před čtyřmi měsíci v této hale. Tentokrát v obou zápasech, jako přes kopírák : Vikings vstoupili do utkání nekoncentrovaně a nezachytili nástup soupeře a po první třetině prohrávali. Ve druhé třetině se postupně dostali do hry, ale ztrátu pouze korigovali. Ve třetí třetině si soupeř již vedení pohlídal. Začít hrát až ve druhé třetině ani tentokrát na soupeře nestačilo.

S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ - FBC Vikings Kopřivnice 9:6 (4:1, 3:4, 2:1)

Vikings doslova zaspali vstup do zápasu a jen díky brankáři svítilo na tabuli ve třetí minutě skóre 2:0 pro Opavu. Opavští vyhrávali osobní souboje 1:1, 1:2, ale i 1:3 vždy byli u míčku dříve a nikdo by se nemohl divit, kdyby skóre bylo 5:0. Opavu mírně přibrzdilo pětiminutové oslabení, ale po je skončení přidala další gól. Teprve poté se Vikings začali probírat z mrákot a poprvé skórovali. Opava našla do minuty odpověď.

Déja vu opět na začátku druhé třetiny a Vikings inkasovali již v 15 sekundě. Teprve poté Vikings začali šlapat a během necelých tří minut se dostali na dostřel jedné branky. Pak však soupeře přestali aktivně napadat, což byla voda na jeho mlýn. Přestřelka pokračovala a na konci třetiny bylo skóre 7:5 pro Opavu. To vypadalo nadějně.

Ve třetí třetině si Opava v poklidu náskok pohlídala a nepřipustila žádné drama.

FBC Vikings Kopřivnice - 1. MVIL Ostrava 3:5 (0:2, 2:1, 1:2)

Průběh druhého utkání byl podobný : Vikingové vstoupili do zápasu opět laxně a soupeř si před jejich brankou otevřel promenádu. Opět jen díky skvělému gólmanovi nebylo skóre po první třetině vyšší.

Druhá třetina přinesla zlepšený výkon Vikingů, který však stačil jen na korekci stavu na 2:3.

Ve třetí třetině se Vikingové snažili o vyrovnání, zkušený soupeř si vedení v poklidu pohlídal.