FBC Vikings Kopřivnice - Starší Žáci

Starším žákům se podařilo v Horní Suché ukořistit pouze bod

Starší žáky čekal ve druhém ligovém turnaji pořádaným v Horní Suché favorit z Vítkovic a Český Těšín. Vítkovice potvrdili roli zřejmě nejlepšího družstva v soutěži a porazili Kopřivnici 10:2. S Českým Těšínem sehráli starší žáci pohledné utkání ve kterém se rozešli smírně 6:6.

1. SC WOOW Vítkovice x FBC Vikings Kopřivnice 10:2 ( 4:0, 3:1, 3:1 )

Kopřivnice mohla proti favoritovi pouze překvapit. Bohužel ikdyž to herně tak špatně nevypadalo, soupeř byl daleko produktivnější v zakončení. Již po první třetině si vybudoval slibný náskok 4:0, který postupně navyšoval. Nakonec odešli kopřivničané poraženi možná až krutým výsledkem 10:2.

FBC Vikings Kopřivnice x FBC DDM Český Těšín 6:6 ( 3:4, 2:2, 1:1 )

Od úvodní minuty bylo k vidění spousta šancí a branek. Tu první soupeř vstřelil již po 13-ti vteřinách hry. V divoké přestřelce v první části, padlo celkem 7 branek a soupeř držel těsný náskok 4:3. Ve druhé části se hra uklidnila, ale i tak padly  branky na každé straně. soupeř si tak po dvou třetinách stále držel těsný náskok, který se naštěstí podařilo Kopřivnici vymazat brankou Jana Fojtů. Zápas tak skončil remízou 6:6.

Kompletní výsledky MS ligy starších žáků naleznete zde.