573
11678

FBC Vikings Kopřivnice - Neligové Turnaje - Starší Žáci

Starší žáci na Junior Ostrava cupu

Starší žáci se představili na Junior Ostrava cupu v Ostravě a skončili v bojích o čtvrtfinále. Základní skupinu vyhráli s bilancí dvou výher a jedné prohry.

FBC Vikings Kopřivnice - FBC Topgal Šternberk   3:1

Los Vikingům na začátek turnaje přiřkl neznámého soupeře ze Šternberka. A bylo se na co dívat.
Soupeř byl dobře připravený na tento turnaj a bojovalo se až do posledních minut.
Zápas nakonec dopadl dobře po Kopřivnické v poměru 3:1.

FBC Vikings Kopřivnice - PANTHERS Otrokovice   1:2

Další zapas na turnaji sehráli starší žáci s Otrokovickýma Pantherama. Zdálo se že kopřivničtí budou od prvních minut držet otěže celého utkání. Nakonec ale po velkém tlaku Vikingu a hlavně zodpovědném výkonu Pantheru. Naší žáci prohráli 1:2.

FBC Vikings Kopřivnice - Hurikán Bratislava   9:1

V sobotu ráno nás čekal poslední soupeř ve skupině slovenský Hurikán Bratislava. Soupeř vypadal před zápase velice odhodlaně a připraven zamotat ještě základní skupinu. Utkání začalo v ospalém tempu a byli to právě kopřivničtí, kteří se probudili jako první. A nakonec ovládli celé utkání výsledkem 9:1. To znamenalo první místo ve skupině. V playoff čekal na Vikingy tým z Horní Suché.

FBC Vikings Kopřivnice - FbK Horní Suchá   5:2

V sezóně se tito dva soupeři nepotkali, ale i přesto se hráči navzájem dobře znali. Utkání se hrálo nahoru, dolů. Oba brankáři drželi své týmy. Radost z postupu nakonec propukla u týmu Vikingů po výhře 5:2. A to den ještě neskončil. Hrálo se ještě téhož dne ve 21:00 se silným celkem z Brna.

FBC Vikings Kopřivnice - Bulldogs Brno Black   1:4

Vzhledem k pozdní hodině a těžkém zápase s Horní Suchou bylo poznat, že to nebude jednoduché utkání. V první polovině to už vypadalo, že branka nepadne, ale zdání klame a 20 vteřin před koncem se prosadil soupeř. Ve druhé polovině Brno bránilo a Vikingové nenašli cestu, jak vstřelit gól. Následně znovu udeřil soupeř z Brna. Těsně před koncem ještě vykřesal naději Ondřej Holáň. Vzápětí soupeř přidal i svou třetí branku v zápase a vítězství si pohlídal až do konce utkání. Navrch přidal ještě další a zápas tak skončil 1:4.

Všem hráčům patří velký dík za předvedený výkon a reprezentaci našeho klubu, dodal po skončení turnaji trenér David Kováč.