FBC Vikings Kopřivnice - Starší Žákyně

V Mikulovicích žákyně třetí!

Druhý turnaj starších žákyň se odehrál v Mikulovicích ve Zlatých horách.  Po nevýrazném výkonu v prvním zápase proti domácím se děvčata rozehrála a nakonec se mohla radovat z celkového třetího místa.

V prvním zápase proti domácím se žákyně ve všech herních činnostech hodně trápily, ale nakonec porazily Jeseník 2:0. Ve druhém utkání holky doslova vydřely remízu s Olomoucí 5:5. Ve třetím zápase statečně bojovaly se suverénní Ostravou, a i když v poločase vedly 1:0, utkání nakonec prohrály 2:6. V posledním utkání střelkyním selhávala muška a zápas s Vítkovicemi skončil zbytečnou remízou 2:2.

První místo na turnaji obsadila opět Ostrava, z druhého místa se radovala děvčata z Olomouce, Kopřivnice skončila třetí, domácí Jeseník čtvrtý a pátá příčka zbyla na Vítkovice.

„Dnes holky odehrály velice dobré zápasy proti Olomouci a Ostravě. Třetí místo je určitě dobrý výsledek. Nicméně celý turnaj odehrálo pouze sedm hráček a v závěru nám zjevně docházela šťáva"  hodnotil druhý turnaj trenér Bordovský.

Sestava FBC Vikings ZŠ E. Zátopka Kopřivnice:

Pustková A., Zuzaníková A., Novotná A., Holišová B., Milčinská M., Hermannová T., Jančová K. a Jančová N.

Konečné výsledky:

FBC Vikings ZŠ E. Zátopka Kopřivnice – FBK Jeseník 2:0

FBC Vikings ZŠ E. Zátopka Kopřivnice – Tempish FBŠ Olomouc 5:5

FBC Vikings ZŠ E. Zátopka Kopřivnice – FBC ČPP Bonusia Ostrava 2:6

FBC Vikings ZŠ E. Zátopka Kopřivnice – 1. SC WOOW Vitkovice  2:2

Kompletní výsledky ligy starších žákyň naleznete zde.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.