• header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_08.png

Hledat na webu:

Počítadlo:

1488071
Dnes
Včera
Minulý měsíc
47
361
7579

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Ženy

Těsné vítězství mládí

nahled stare mlade zenyV sobotu 12. 5. se od 15 hodin na palubovce místní haly pod bazénem odehrálo utkání, které oslavilo 10. výročí od založení ženského florbalu v Kopřivnici. Postavila se proti sobě družstva, jejichž hráčky dělilo i více než 15 let. "Červená" sestava tvořená hráčkami, které pamatují největší úspěchy ženského týmu Vikings pod vedením trenéra Klemense, na druhé straně "černá" sestava složená z aktuálně hrajících florbalistek pod taktovkou trenéra Lichnovského.

Ženy z posledního turnaje přivezly 3 body

Na poslední turnaj sezóny se kopřivnická děvčata vydala do Prostějova. Zde je čekal nejprve zápas s SKP Nový Jičín-FBK Frenštát, a potom zápas s domácími hráčkami SK K2 Prostějov. Proti Frenštátu se dal předpokládat velice vyrovnaný zápas, což se taky potvrdilo. Florbalistky z Kopřivnice ale podaly výborný výkon a patří jim tak právem 3 body za vítězství 3:1. Druhý zápas se odehrál v pozdních večerních hodinách a tak byla znát menší únava na obou stranách. Ať už bojovaly kopřivnické ženy, jak mohly, podlehly domácím hráčkám 4:2. I přes malý počet hráček si ženy poslední turnaj užily a ukončily tak sezónu s úsměvem.

Ženy zakončí sezónu v Prostějově

Poslední turnaj v sezóně 2017/2018 sehrají kopřivnické ženy v Prostějově. V odpoledním turnaji, který se odehraje na hale místního Reálného Gymnázia se utkají proti týmům SKP NJ - Frenštát a SK K2 Prostějov. Zápasy se odehrají od 15:35 a 19:05. 

Ženy nezopakovaly výkon z Velikonoc

Kopřivnické ženy odcestovaly dnes v omezené sestavě do Šumperku. Jejich soupeři byl nejprve 1. tým tabulky FBS Olomouc B a vzápětí se utkaly s Bílovcem. V omezené sestavě bojovaly v obou zápasech jako lvice, ale ani v jednom nedokázaly uspět. S Olomoucí prohrály vysoko 0:8 a s Bílovcem, se kterým minulý týden remizovaly prohrály 4:6.

Ženy si vykoledovaly 4 body

clanek velikonoce nahledV neděli se ženský tým vydal do nedalekého Bílovce, kde se utkal nejprve s týmem SKP Nový Jičín – FBK Frenštát a poté s domácími hráčkami FBC Spartak Bílovec. V prvním zápase se ženám dařilo proměňovat střely na branku v góly a zaslouženě vyhrály 3:1. Druhý zápas se hrál v pozdních večerních hodinách a tak byla znát větší únava. I tak ale kopřivnická děvčata boj nevzdaly a vybojovaly 1 bod za remízu 2:2.

Ženám se v Ostravě nedařilo

Bez bodu se vrátilo družstvo kopřivnických žen z turnaje 3. ligy hraného v Ostravě na ČPP Aréně. Kopřivničanky odehrály dvě vyrovnaná utkání, ale v obou se jim brankově příliš nedařilo a svým soupeřkám těsně podlehly. S Paskovem prohrály 3:4 a s týmem Šumperka 1:3. 

Ženy dovezly z Čeladné 2 body

V sobotu 10. 2. odehrály kopřivnické ženy další 2 zápasy 3. ligy. V prvním zápase sehrály vyrovnaný duel s děvčaty z Prostějova a podařilo se jim vybojovat 1 bod za remízu 1:1. Druhý zápas odehrály naše děvčata se Šumperkem. Toto utkání bylo ze začátku velmi vyrovnané, Šumperku se ale podařilo odskočit do vedení o 2 góly. Kopřivnici ale v poslední minutě srovnala a vybojovala tak remízu 5:5. Z nedaleké Čeladné tedy děvčata přivezly 2 body, které se jim připíšou do tabulky.

Ženy před domácím publikem vybojovaly 3 body

Kopřivnické ženy sehrály v neděli 28. ledna svůj poslední turnaj před domácím publikem a bylo to vystoupení s částečně dobrým koncem. V prvním zápase se kopřivnické ženy utkaly s děvčaty z Paskova, se kterými ve všech měření sil vyhrály. Po nečekaně dramatickém konci uhájily kopřivnické děvčata 3 body, kdy porazily Paskov 5:4. Druhý zápas sehrály ženy s ženami z Olomouce. V tomto zápase nestačili na vynikající družstvo, které v tabulce okupuje přední příčky a prohrály 10:0.

Ženy nebyly v Kostelci daleko od bodů

Kopřivnické družstvo žen odehrálo další z turnajů 3. ligy žen v Kostelci na Hané. Na body sice ženy nedosáhly, ale nebyly od nich daleko. V prvním utkání podlehly těsně týmu SKP Nový Jičín - FBK Frenštát 1:3 a ani ve druhém utkání se jim soupeřky z Prostějova nepodařilo porazit a podlehly jim 2:0.

Ženy se vrátily se Šumperku s prázdnou

Dvá zápasy, dvě vysoké prohry a pouze jedna vstřelená branka. Tak dopadly kopřivnické ženy na turnaji 3. ligy v Šumperku. Se zálohou Olomouce B prohrály kopřivnické hráčky 0:8 a nevedlo se jim ani v zápase proti Bílovci, kterému podlehly 1:6. V tabulce zůstavají kopřivnické hráčky na předposledním místě.

verze pro mobil | standardní verze