• header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_06.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

2108867
Dnes
Včera
Minulý měsíc
1412
1930
102636

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Ženy

Ženy v Přerově splnily plán a získaly další 3 body!

Ženy si před sobotním dvojzápasem daly za cíl vybojovat minimálně další tři body a to se jim opravdu povedlo. Hned v prvním utkání porazily nejtěsnějším rozdílem Paskov 4:3. Ve druhém utkání si holky vybraly trochu smůly, když ve vyrovnaném utkání s domácím Přerovem ztratily zápas v poslední vteřině.

Ženy vezou z Olomouce všechny body!

olmik

Tak tohle je velká paráda! Ženy vyrazily do Olomouce na vánoční trhy, ale nakonec z toho bylo milé florbalové překvapení. V prvním zápase získaly skalp Prostějova a ve druhém utkání předvedly proti Opavě skvělý obrat z 0:2 na konečných 3:2. Vítěznou branku vstřelila v poslední minutě Jana Špirková. Poprvé v sezóně jsou ženy stoprocentní a v tabulce 2. ligy si upevnily 8. místo. 

Ženy vezou z Šumperku další tři body

Ženám se dosavadním průběhu soutěže dařilo pravidelně sbírat body a platí to i po sobotních zápasech v Šumperku. V prvním utkání totiž Kopřivnice přehrála tým Frýdku-Místku. Ve druhém zápase proti rezervě Olomouce se ženy dvě třetiny držely na dostřel, ale v poslední části jim soupeřky nastřílely tři branky a bylo rozhodnuto.

Ženy doma vybojovaly bod

Poslední říjnovou neděli se konal v Kopřivnici turnaj 2. ligy žen, v němž nastoupilo domácí družstvo žen z Kopřivnice nejprve proti záloze Vítkovic a později proti ženám z Prostějova. Jednalo se o velmi těžké zápasy, neboť se jedná o družstva umístěná na prvních dvou příčkách ligové tabulky, což se také potvrdilo. Kopřivnice však svou bojovností dokázala s oběma soupeři držet krok, když s Vítkovicemi odehrála velmi vyrovnaný zápas, který se rozhodl až v posledních minutách, kdy Vítkovice pojistily svou výhru na 3:1, a proti Prostějovu dokázala Kopřivnice dokonce uhrát remízu 4:4, i když mohla směle pomýšlet i na výhru.

Ženy se po čtyřech zápasech drží na šesté příčce

První kolo 2. ligy odehrály ženy na Čeladné a vstup do sezóny sej jim povedl na polovinu. V prvním utkání těsně podlehly Hranicím 2:3, ale ve druhém utkání stejným rozdílem porazily Bílovec a do tabulky si připisují první tři body.

Ženy si vyšláply na zálohu Vítkovic

V neděli 3. 2. 2019 se kopřivnické ženy vydaly do Čeladné, aby zde sehrály dva náročné zápasy 2. ligy žen, tentokrát s Přerovem a zálohou Vítkovic. Poměrně odevzdaný zápas s Přerovem Kopřivnice prohrála 5:2, ale s nasazením a bojovností odehrané utkání s Vítkovicemi přineslo Kopřivnici 3 body za těsnou výhru 3:2.

Kopřivnické ženy z posledních dvou hracích víkendů přivezly 3 body

Poslední říjnovou neděli sehrály kopřivnické ženy své zápasy s týmy z Frenštátu a z Paskova. Bohužel se Kopřivnici v žádném zápase nepodařilo vstřelit více branek než soupeři a z Čeladné si tak Kopřivnice nepřivezla ani bod.
První listopadovou neděli pak zajížděly kopřivnické ženy k dalším zápasům 2. ligy žen až do dalekého Šumperku. Zde nejdříve sehrály krásný zápas s Ostravou, které však nakonec podlehly 5:3, a následně s domácím Šumperkem, který se jim podařilo porazit 5:2.

První výjezd, první 3 body

První venkovní zápas čekal kopřivnické ženy v neděli 7. 10. v nedalekém Paskově. Celý den se nesl v duchu velkých překvapení. Hned prvním velkým překvapením byla zbrusu nová hala v Paskově, která je v provozu sotva pár měsíců. V prvním zápase se Kopřivnice utkala s Prostějovem. V tomto zápase se Kopřivnici podařilo vybojovat 3 body za výhru 5:3. Ve druhé zápase se měly naše ženy utkat s ženami s Olomouce. Tento vyrovnaný boj nakonec Kopřivnice prohrála těsně 3:4.

Ženy přes dobrý výkon domácího prostředí nevyužily

V neděli 16. 9. 2018 se konalo první kolo 2. ligy žen, které se nyní účastní i ženský tým Kopřivnice. Na úvod letošní sezóny se kopřivnické ženy měly střetnout s florbalistkami z Přerova a Bílovce. Zatímco bílovecké hráčky znají kopřivničanky z loňské sezóny, kdy společně nastupovaly ve třetí lize, tým z Přerova byl pro Kopřivnici neznámou, neboť ten nastupoval o ligu výše. Po spojení obou soutěží však Kopřivnické ženy čeká letos nejeden těžký soupeř, proto panovaly obavy, jak se mladý tým Kopřivnice s touto výzvou vyrovná. Kopřivnice však překvapila a úvodní zápasy zvládla nadočekávání dobře, i když body do tabulky si nepřipsala. Přerovu Kopřivnice podlehla těsně 6:5, kdy nedokázala udržet jednobrankový náskok z druhé třetiny, a Bílovci pak 4:2, když se kopřivničankám nepodařilo zachytit začátek utkání.

Těsné vítězství mládí

nahled stare mlade zenyV sobotu 12. 5. se od 15 hodin na palubovce místní haly pod bazénem odehrálo utkání, které oslavilo 10. výročí od založení ženského florbalu v Kopřivnici. Postavila se proti sobě družstva, jejichž hráčky dělilo i více než 15 let. "Červená" sestava tvořená hráčkami, které pamatují největší úspěchy ženského týmu Vikings pod vedením trenéra Klemense, na druhé straně "černá" sestava složená z aktuálně hrajících florbalistek pod taktovkou trenéra Lichnovského.

verze pro mobil | standardní verze