• header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_06.png

Hledat na webu:

Počítadlo:

1448491
Dnes
Včera
Minulý měsíc
79
442
27780

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Ženy

Ženy nezopakovaly výkon z Velikonoc

Kopřivnické ženy odcestovaly dnes v omezené sestavě do Šumperku. Jejich soupeři byl nejprve 1. tým tabulky FBS Olomouc B a vzápětí se utkaly s Bílovcem. V omezené sestavě bojovaly v obou zápasech jako lvice, ale ani v jednom nedokázaly uspět. S Olomoucí prohrály vysoko 0:8 a s Bílovcem, se kterým minulý týden remizovaly prohrály 4:6.

Ženy si vykoledovaly 4 body

clanek velikonoce nahledV neděli se ženský tým vydal do nedalekého Bílovce, kde se utkal nejprve s týmem SKP Nový Jičín – FBK Frenštát a poté s domácími hráčkami FBC Spartak Bílovec. V prvním zápase se ženám dařilo proměňovat střely na branku v góly a zaslouženě vyhrály 3:1. Druhý zápas se hrál v pozdních večerních hodinách a tak byla znát větší únava. I tak ale kopřivnická děvčata boj nevzdaly a vybojovaly 1 bod za remízu 2:2.

Ženám se v Ostravě nedařilo

Bez bodu se vrátilo družstvo kopřivnických žen z turnaje 3. ligy hraného v Ostravě na ČPP Aréně. Kopřivničanky odehrály dvě vyrovnaná utkání, ale v obou se jim brankově příliš nedařilo a svým soupeřkám těsně podlehly. S Paskovem prohrály 3:4 a s týmem Šumperka 1:3. 

Ženy dovezly z Čeladné 2 body

V sobotu 10. 2. odehrály kopřivnické ženy další 2 zápasy 3. ligy. V prvním zápase sehrály vyrovnaný duel s děvčaty z Prostějova a podařilo se jim vybojovat 1 bod za remízu 1:1. Druhý zápas odehrály naše děvčata se Šumperkem. Toto utkání bylo ze začátku velmi vyrovnané, Šumperku se ale podařilo odskočit do vedení o 2 góly. Kopřivnici ale v poslední minutě srovnala a vybojovala tak remízu 5:5. Z nedaleké Čeladné tedy děvčata přivezly 2 body, které se jim připíšou do tabulky.

Ženy před domácím publikem vybojovaly 3 body

Kopřivnické ženy sehrály v neděli 28. ledna svůj poslední turnaj před domácím publikem a bylo to vystoupení s částečně dobrým koncem. V prvním zápase se kopřivnické ženy utkaly s děvčaty z Paskova, se kterými ve všech měření sil vyhrály. Po nečekaně dramatickém konci uhájily kopřivnické děvčata 3 body, kdy porazily Paskov 5:4. Druhý zápas sehrály ženy s ženami z Olomouce. V tomto zápase nestačili na vynikající družstvo, které v tabulce okupuje přední příčky a prohrály 10:0.

Ženy nebyly v Kostelci daleko od bodů

Kopřivnické družstvo žen odehrálo další z turnajů 3. ligy žen v Kostelci na Hané. Na body sice ženy nedosáhly, ale nebyly od nich daleko. V prvním utkání podlehly těsně týmu SKP Nový Jičín - FBK Frenštát 1:3 a ani ve druhém utkání se jim soupeřky z Prostějova nepodařilo porazit a podlehly jim 2:0.

Ženy se vrátily se Šumperku s prázdnou

Dvá zápasy, dvě vysoké prohry a pouze jedna vstřelená branka. Tak dopadly kopřivnické ženy na turnaji 3. ligy v Šumperku. Se zálohou Olomouce B prohrály kopřivnické hráčky 0:8 a nevedlo se jim ani v zápase proti Bílovci, kterému podlehly 1:6. V tabulce zůstavají kopřivnické hráčky na předposledním místě.

Ženám se podařilo v Ostravě bodovat

Kopřivnické ženské družstvo odehrálo v Ostravě další z turnajů 3. ligy a po delší době se kopřivnickým florbalistkám podařilo zabodovat. Ze dvou turnajovyých utkáních se jim podařilo porazit tým Paskova 7:3, druhé utkání i přes vyrovnaný průběh skončilo vítězstvím Šumperka 3:1. V tabulce soutěže patří kopřivnickému týmu žen 6. místo. 

Ženy se v zápasech zlepšily. Na body to ale nestačilo

Ženy v neděli odehrály další dva venkovní zápasy. V prvním zápase se utkaly s domácím FBC Spartak Bílovec. Vůbec se jim nedařilo a zápas prohrály 0:6. Druhý zápas odehrály kopřivnické ženy v pozdních odpoledních hodinách proti SKP Nový Jičín - FBK Frenštát. Tento zápas byl o poznání lepší, nakonec ale dopadl pro naše ženy prohrou 2:4.

Ženám se první výjezd nepovedl

Kopřivnické ženy cestovaly v neděli na svůj první venkovní zápas do Čeladné, kde je čekal nejprve zápas s SK K2 Prostějov a poté zápas s FbC Asper Šumperk. Ačkoliv měly ženy v obou zápasech navrch, štěstí při nich nestálo a v obou zápasech byly poraženy 3:0.

verze pro mobil | standardní verze