Rozpis a výsledky

POZOR! Oficiální rozpis zápasů bude zveřejněn až po uzavření přihlášek. Los proběhne 1. 8. 2022.


Varianta A pro 4 týmy

  • V sobotu se hraje systémem každý s každým a v neděli se hraje systémem play-off.
  • Hrací doba utkání je 3 x 15 minut.

    Sobota 27. 8. 2022

    kód:

    čas:

    domácí:

    hosté:

    výsledek:

    VC01

    10:00

    A1

    x

    A2

    :

    VC02

    11:30

    A3

    x

    A4

    :

    VC03

    13:30

    A1

    x

    A3

    :

    VC04

    15:00

    A2

    x

    A4

    :

    VC05

    17:00

    A1

    x

    A4

    :

    VC06

    18:30

    A2

    x

    A3

    :

    Neděle 28. 8. 2022

    kód:

    čas:

    domácí:

    hosté:

    výsledek:

    Semifinále 1

    10:00

    2.T

    x

    3.T

    :

    Semifinále 2

    11:30

    1.T

    x

    4.T

    :

    O 3.místo

    13:30

    L SF 1

    x

    L SF 2

    :

    FINÁLE

    15:00

    W SF 1

    x

    W SF 2

    :


    Varianta B pro 5 týmů

  1. Hraje se systémem každý s každým
  2. Hrací doba utkání je 3 x 15 minut.
  3. Sobota 27. 8. 2022

    kód:

    čas:

    domácí:

    hosté:

    výsledek:

    V01

    11:00

    A1

    x

    A2

    :

    V02

    12:30

    A3

    x

    A4

    :

    V03

    14:00

    A1

    x

    A5

    :

    V04

    15:30

    A2

    x

    A3

    :

    V05

    17:00

    A4

    x

    A5

    :

    Neděle 28. 8. 2022

    kód:

    čas:

    domácí:

    hosté:

    výsledek:

    V06

    9:00

    A3

    A

    A5

    :

    V07

    10:30

    A1

    x

    A4

    :

    V08

    12:00

    A2

    x

    A5

    :

    V09

    13:30

    A1

    x

    A3

    :

    V10

    15:00

    A2

    x

    A4

    :



    Varianta C pro 6 týmů

    • Účastníci budou rozlosováni do dvou skupin.
    • V sobotu se hraje ve skupinách systémem každý s každým a v neděli se hraje systémem play-off.
    • Hrací doba utkání je 3 x 15 minut a utkání o 3. místo se hraje 2 x 15 minut.

    Sobota 27.8. 2022 – utkání ve skupinách

    kód:

    čas:

    domácí:

    hosté:

    výsledek:

    VC01

    10:00

    A1

    x

    A2

    :

    VC02

    11:30

    B1

    x

    B2

    :

    VC03

    13:00

    A1

    x

    A3

    :

    VC04

    14:30

    B1

    x

    B3

    :

    VC05

    16:00

    A2

    x

    A3

    :

    VC06

    17:30

    B2

    x

    B3

    :

    Neděle 28.8. 2022 – Play-off

    3x15 min.

    kód:

    čas:

    domácí:

    hosté:

    výsledek:

    Čtvrtfinále 1

    9:00

    2.A

    x

    3.B

    :

    Čtvrtfinále 2

    10:30

    2.B

    x

    3.A

    :

    Semifinále 1

    12:00

    1.B

    x

    W QF 1

    :

    Semifinále 2

    13:30

    1.A

    x

    W QF 2

    :

    2x15 min.

    kód:

    čas:

    domácí:

    hosté:

    výsledek:

    O 3. místo

    15:00

    L SF 1

    x

    L SF2

    :

    3x15 min.

    kód:

    čas:

    domácí:

    hosté:

    výsledek:

    FINÁLE

    16:00

    W SF 1

    x

    W SF 2

    :