Pozvánka na víkend

V následujícím víkendu se představí celkem sedm družstev z deseti. Vše načnou mladší žákyně na turnaji v Přerově, ženy v Paskově, starší žáci v Bystřici, muži B na domácím turnaji v Kopřivnici a sobotu ukončí muži A základní část proti 1.MVIL Ostrava. V neděli pak junioři odcestují do Litovle a přípravka do Petrovic u Karviné.

Mladší žákyně po zisku druhého místa v Odrách se tentokrát představí v Přerově. Jejich soupeřkami budou ČPP Ostrava, Olomouc, domácí tým z Přerova a Vítkovice. Turnaj mladších žákyň v Přerově začíná v sobotu 29. února od 8:00.

Ženy zavítají do Paskova k dalšímu turnaji 2. ligy žen. Na posledním turnaji získaly ženy pouze bod za remízu s Bílovcem. Momentálně jim patří v neúplné tabulce osmé místo. Soupeřkami jim bude domácí Paskov, který je předposlední se sedmi body a Opava, která má o dva zápasy více a čtyřbodový náskok na naše ženy. Turnaj v Paskově začíná v sobotu 29. února od 8:00.

Starší žáky čeká turnaj v Bystřici, kde pořádá své turnaje Jablunkov. Starší žáci získali na minulém turnaji důležité čtyři body. Nyní je čekají soupeři, kteří sousedí v tabulce MS ligy starších žáků s Vikingy. Vikingům patří sedmá příčka. Opava je na šestém místě a 1.MVIL Ostrava je na osmém místě. Turnaj starších žáků v Bystřici začíná v sobotu 29. února od 8:00.

Muži B odehrají svůj předposlední turnaj na domácí hale. Na posledním turnaji potrápili lídra z Paskova a s chutí si zastříleli proti Bohumínu. Následující domácí turnaj je znovu prověří neboť se utkají proti druhému celku Bazinga Ostrava a třetímu Novému Jičínu. Turnaj mužů B začíná v sobotu 29. února od 9:00 na hale SOU v Kopřivnici.

Muži A si v posledním zápase proti Pelhřimovu zajistili postup do play off a poslední zápas proti 1. MVIL Ostrava rozhodne pouze o konečném umístění v tabulce Národní ligy skupiny východ. Víkendový soupeř ještě nemá jistotu play off naopak naši borci hrají ještě o čtvrté místo, které zaručuje výhodu domácího prostředí ve vyřazovacích bojích. V neděli 1. března od 20:00 dojte k volbě týmů do play off, které skončily na 1. - 3. místě. Zápas Národní ligy začíná v sobotu 29. února od 20:00 a můžete jej sledovat online.

Junioři si po pěti prohrách připsali na minulém turnaji teprve páté vítězství v této sezóně. Jejich víkendoví soupeři jsou Vítkovice a 1. MVIL Ostrava. Oba tito soupeři jsou za naším týmem na desátém a devátém místě. Naši Vikingové okupují osmou příčku. Turnaj junioru v Litovli začíná v neděli 1. března od 9:00.

Naše přípravka se představí v Petrovicích u Karviné. Po delší pauze šesti týdnů je čeká další turnaj proti Petrovicím, Tigers Porubě, Horní Suché a Vítkovicím. Turnaj přípravek v Petrovicích u Karviné začíná v neděli 1. března od 9:00.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.