Pozvánka na první březnový víkend

O tomto víkendu nám začíná play off Národní ligy skupiny východ a do bojů o další body zasáhnou kromě mužu A také dorostenci v Opavě a junioři uspořádají domácí turnaj na hale SOU v Kopřivnici.

Dorostenci se představí na turnaji v Opavě proti posledními celku Frýdku Místku a proti záloze Vítkovic, kterým patří čtvrtá příčka. Naši dorostenci zatím okupují pátou příčku. Pokud dorostenci plánují útok na medailové umístění, musí na turnaji v Opavě oba celky porazit. Turnaj dorostenců začíná v sobotu 7. března v Opavě od 9:00.

Muži A po nepříliš úspěšném úvodu sezony nakonec zakončili základní část na pátém místě. Při výběru soupeřů do prvního kola play off si je za soupeře vybral celek z Hranic. První dva zápasy se uskuteční v sobotu 7.3. od 17:30 a v neděli 8.3. od 16:00 v Hranicích. Potom se série přesouvá do Kopřivnice. Postup do play off znamená pro naše barvy hlavně setrvání ve třetí nejvyšší florbalove soutěži. Hranice jako nováček Národní ligy mile překvapil a po celou dobu soutěže se držel na druhém místě. Až v posledních dvou kolech klesl na třetí příčku a měl tedy možnost si zvolit soupeře do play off. Víkendové zápasy play off můžete sledovat online na níže uvedených odkazech nebo prostřednictvím video přenosu na TV com.
Sobotní zápas: https://online.ceskyflorbal.cz/20192020/online-281736.htm
Nedělní zápas: https://online.ceskyflorbal.cz/20192020/online-281750.htm

Junioři po zisku 4 bodů z Litovle se představí na domácím turnaji. Bohužel na tomto turnaji změří síly pouze s jedním ze soupeřů a to s celkem Opavy. Lídr soutěže z Mohelnice požádal o přeložení zápasu z důvodu zápasů play up mužského týmu. Náhradní termín pro tento duel je naplánován na pondělí 16.3. od 18:30 na domácí hale. Turnaj juniorů začíná v neděli 8.3. od 8:00 na SOU v Kopřivnici.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.