Proběhlo rozlosování celostátních a regionálních soutěží nového ročníku 2020/2021

V Brně 14. června proběhl tradiční losovací aktiv celostátních soutěží. Regionální soutěže byly rozlosovány 23. června v Ostravě. Do ročníku 2020/2021 bylo přihlášeno celkem 11 družstev, tedy nejvíce v historii klubu.

Rozlosování celostátních soutěží probíhá tradičně v Brně za účasti jednotlivých zástupců klubu. V tomto roce se soupeři v Národní lize skupiny východ předem domluvili a nebylo tedy nutné od Brna cestovat. Náš klub si zvolil volbu číslo 4, která zaručovala start sezóny na domácí půdě. Následně došlo ještě k výměně pořadatelství ve druhém kole mezi Opavou, což znamená, že Vikingové první tři ligová utkání odehrají doma. Start nové sezony Národní ligy skupiny východ začne 12. září domácím zápasem proti Pelhřimovu.

Regionální soutěže byly rozlosovány v Ostravě a při volbě pořadatelství se vždy vychází z výsledků aktuální sezóny, kdy je možné dle pořadí si zvolit výběr dle termínů. Znamená to tedy, že pokud některé z družstev se umístilo na spodních příčkách, volba termínů pořádání turnajů byla značně omezena. Nově byla přihlášena i soutěž starších žaček. Termíny pořádání turnajů jsou nyní v jednání s provozovatelem haly a budou potvrzeny do 20.7. florbalové unii.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.