Platba hráčských licencí na sezónu 2020/2021

Od sezóny 2008 je v platnosti nový licenční systém, který ukládá každému členu Českého Florbalu, který chce nastupovat v soutěži platbu tzv. licenčního poplatku. Věnujte tomuto článku proto zvýšenou pozornost. Najdete zde instrukce, zda se Vás poplatek týká popř. jak poplatek uhradit.

V tomto článku naleznete instrukce o platbě licenčního poplatku, který je povinný pro všechny hráče mužů, žen, juniorů a juniorek, kteří chtějí nastupovat v oficiálních soutěžích ČFbU. Bez uhrazení poplatku není možné přidat hráče na soupisku a nemůže tedy nastoupit k žádnému soutěžnímu utkání včetně utkání pohárových! I letos klub vyjde svým členům maximálně vstříc, aby byla zahájena sezóna bez problémů vzniklých pozdní platbou licence.

Instrukce pro jednotlivé kategorie:

Přípravka: ročníky 2012 a mladší, žádná platba

Elévové: ročníky 2010-2011, žádná platba

Mladší žáci: ročníky 2008-2009, žádná platba

Starší žáci: ročníky 2006-2007, žádná platba

Dorostenci: ročníky 2004-2005, žádná platba

Mladší žákyně: 2008-2009, popř. mladší, žádná platba

Starší žákyně: 2006-2007, žádná platba

Výše uvedené kategorie nemusí provádět žádnou platbu. U těchto kategorií se platí tzv. za soupisku. Příslušný poplatek a přidání na soupisky jednotlivých kategorií provede sekretář oddílu. Poplatek je již zohledněn v členských příspěvcích na novou sezónu.


Hráči a hráčky, které musí uhradit licenční poplatek Českého Florbalu ve výši 500 Kč:

- Muži ročníky 2001 a starší

- Junioři ročníky 2002 a 2003

- Ženy ročníky 2001 a starší.

- VŠECHNY OSTATNÍ hráčky, které budou za ženy nastupovat! Tzn. i ty, jež jsou věkem juniorky nebo dorostenky a které budou žádat o vyjímku!

Termín na zaplacení stanovuji na čtvrtek 9. září 2020.

Licenci můžete zaplatit těmito způsoby:

1. Poplatek 500 Kč doručíte předsedovi klubu (Filip Bordovský), který bude poplatky evidovat a provede platbu hromadně za oddíl. U žen bude poplatky evidovat trenér týmu Michal Nehera.

2. Poplatek si uhradíte individuálně sami. Je nutné vygenerovat platbu přes FIS, který Vám přiřadí Variabilní Symbol a uvede číslo účtu na který poplatek uhradíte. V případě, že si hráč bude platit licenci sám, bude v systému FIS uvedeno že hráč má platnou licenci.

V každém případě bez uhrazení poplatku nemůže nastoupit k žádnému zápasu! Apeluji tak na všechny hráče, aby uhradili licenční poplatky včas a start do sezóny byl tak bezproblémový. Díky!

V případě dotazů nebo nejasností kontaktujte sekretáře oddílu!

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.