Pozvánka na první zářijový víkend

O tomto víkendu začíná nová sezóna 2020/2021 ve florbale. Úvod sezóny obstarají junioři a muži A.

Junioři uspořádají první turnaj v nové sezóně 2020/2021 a jejich soupeři bude Mohelnice a Uničov. Juniorský kádr se od minulé sezóny nijak výrazně nezměnil. Z větší části je juniorský tým tvořen silným ročníkem dorostenců. Junioři v přípravném období prokázali dobrou připravenost a absolvovali domácí turnaj Vikings Cup, kde sice skončili na posledním místě, ale předvedenými výkony potěšili hlavně oba trenéry a domácí fanoušky. Dalším přípravným turnajem byl v minulém týdnu uskutečněný turnaj Moravian Cup v Olomouci. Na tomto turnaji junioři ovládli základní skupinu a padli ve čtvrtfinále s Hattrick Brno na nájezdy. Domácí turnaj juniorů začíná v sobotu 12.09. od 8:00 na hale SOU v Kopřivnice.

Muži A se po nedokončené minulé sezóně představí v prvním kole na domácí palubovce proti Spartaku Pelhřimov. Přípravné období muži A ukončili domácí účastí na Vikings Cupu, na kterém obsadili třetí místo. Muži A, po odchodu brankářské jedničky Jana Klinky do ČPP Ostrava, získali z Vítkovic na hostování mladého brankáře Michala Bartoně do konce této sezóny. Spartak Pelhřimov skončil v minulé nedohrané sezóně na 8 místě a o jediný bod si zajistil účast v play off. Zápas Národní ligy skupiny východ proti Spartaku Pelhřimov začíná v sobotu 12.09. Od 19:00 na hale SOU v Kopřivnici.

Důležité upozornění:
Vzhledem k současné epidemiologické situace může dojít ke zpřísnění hygienických opatření. V případě nutnosti může pořadatel utkání rozhodnout o dodatečných opatření, které povedou ke snížení možného přenosu COVID 19 jako je například nutnost vstupu do haly s rouškou, omezí počtu diváku a dalších opatření. Prosím sledujte naše informační kanály, prostřednictvím kterých se budeme snažit reagovat na aktuální vývoj pandemie a vládních nařízení.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.