Pozvánka na třetí zářijový víkend

O minulém víkendu otevřeli novou sezónu 2020/2021 junioři a muži A.Oba celky byly stoprocentní. V následujícím víkendu se představí dorostenci, muži B, muži A a mladší žáci.

Dorostenci se představí na domácím turnaji a jejich soupeři budou Slovan Havířov a Frýdek Místek. Dorostenci mají velmi zkušený tým, se kterým by chtěli bojovat o nejvyšší příčky v 2. dorostenecké lize. Jak se jim povede uvidíme v sobotu 19. září od 8:00 na domácí hale SOU v Kopřivnici. 

 

Muži B odcestují na turnaj do Havířova, kde se utkají s  Torpedem Havířov B a Jablunkovem. Tým mužů B bude doplněn o juniory, kteří mají o tomto víkendu volno. Turnaj v Havířově začíná v sobotu 19. září od 8:00 na městské sportovní hale v Havířově.  

 

Muži A se po úvodním zápase proti Pelhřimovu opět představí doma proti Opavě, se kterou si náš tým z důvodu termínové kolize vyměnil pořadatelství. Opava v úvodním kole prohrála v Horní Suché 1:3. Zápas našich mužů začíná tradičně v sobotu 19. září od 19:00 na hale SOU v Kopřivnici. Lze jej také sledovat on line na tomto odkazu.

 

Mladší žáci se vydají do stejné haly jako muži B. Jejich soupeři budou z Orlové, Jablunkova, Havířova a Krnova. Turnaj mladších žáků začíná v neděli 20. září od 8:00 na městské sportovní hale v Havířově.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.