Pozvánka na čtvrtý zářijový víkend

V následujícím víkendu otevřou sezónu další mládežnické kategorie a také ženy. Mladší žákyně se představí v neděli na domácím turnaji, starší žáci zahájí sezónu v Ostravě, ženy v Hranicích, junioři se představí v Opavě a muži A odehrají svůj třetí domácí zápas proti Rožnovu.

Mladší žákyně odehrají svůj první turnaj v nové sezóně na domácí hale. Jejich soupeřky budou Vítkovice, ČPP Ostrava, Tornádo Lutín a Olomouc. Po minulé úspěšné sezóně doznal tým mladších žaček změny v podobě odchodu většího počtu hráček do vyšší kategorie. Nový tým tak bude získávat hlavně zkušenosti. Turnaj mladších žaček začíná v neděli 27. září v 8:00 na hale SOU v Kopřivnici.

Starší žáci odcestují do Ostravy, kde jejich soupeři budou Jablunkov a Torpedo Havířov. Pro tuto sezónu doznala soutěž starších žáků změn. Hraje se jiným systémem, kdy po první kole se tabulka rozdělí na dvě poloviny. V obou skupinách se následně hraje celkem 6 jednodenních turnajů. Turnaj starších žáků začíná v neděli 27. září od 8:00 v ČPP aréně.

Ženy otevřou sezónu turnajem v Hranicích, kde se utkají proti Frýdku Místku a ČPP Ostrava B. Ženy mají velmi mladý tým, který každým turnaje získává cenné zkušenosti. V týmu jsou i dorostenky, které budou hostovat ve Frýdku Místku. Turnaj žen začíná v neděli 27. září od 9:00 ve sportovním centru NAPARIA v Hranicích.

Junioři po zisku 6 bodů z domácího turnaje se vypraví do Opavy k dalších dvou zápasům. Jejich soupeřem bude domácí celek z Opavy a 1.MVIL Ostrava. Turnaj juniorů začíná v neděli 27. září od 10:00 v Opavě.

Muži A po úvodních dvou kolech mají plný počet bodů stejně jako Troopers. Ve třetím kolem se opět představí doma proti Rožnovu. Ten zatím získal bod za prohru v prodloužení v domácím zápase proti Horní Suché a patří mu aktuálně devátá příčka v Národní lize skupiny východ. Zápas mužů A začíná netradičně v neděli 27. září od 17:00 na hale SOU v Kopřivnici.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.