Pozvánka na první říjnový víkend

V nadcházejícím víkendu odehraje náš klub další turnaje a zápasy. V sobotu vyrazí mladší žáci do Paskova, starší žákyně zahájí sezónu na domácím turnaji a muži A se představí v Hranicích. V neděli odehrají v Rožnově druhý turnaj dorostenci a přípravka zahájí sezónu v Havířově.

Starší žákyně odehrály svůj poslední turnaj v sezóně 2013/2014. Pro nedostatek hráček nebyla tato kategorie dále přihlašována do soutěží. V tomto roce bylo rozhodnuto o přihlášení do soutěží z důvodu většího počtu hráček končící v kategorii mladších žaček. Znovu obnovenou premiéru si tedy starší žákyně odbydou v sobotu 3. října na domácí hale SOU v Kopřivnici od 8:00. Jejich soupeřkami budou florbalistky z Oder a Přerova. V tuto chvíli je jedná o poslední turnaj, který se odehraje za účasti diváků. Z důvodu nouzového stavu od pondělí 5. října budou všechny domácí zápasy a turnaje bez účasti diváků.

Mladší žáci po překvapivém vítězství v Havířově se tentokrát představí v Paskově. Jejich soupeři tentokrát budou hráči Bohumína, Ostravy, Vítkovic a Paskova. Turnaj mladších žáků začíná v sobotu 3. října od 8:00 ve sportovní hale v Paskově.

Muži A po úvodních třech kolech mají plný počet bodů a okupují aktuální druhou příčku v Národní lize skupiny východ. Nutno podotknout, že všechny zápasy byly odehrány na domácí hale. Svůj první venkovní zápas odehrají muži A v nedalekých Hranicích, kterým úvod sezóny nevyšel podle představ. Hranicím patří poslední dvanáctá příčka bez zisku bodu. Zápas mužů A začíná v sobotu 3. října od 17:00 ve sportovním centru NAPARIA v Hranicích na Moravě.

Dorostenci se představí v Rožnově pod Radhoštěm proti domácímu týmu a proti Českému Těšínu. Rožnov zatím získal 3 body za výhru nad Jablunkovem a Český Těšín si připsal stejně jako náš tým 6 bodů a patří mu aktuálně druhá příčka v soutěži. Turnaj dorostenců začíná v neděli 4. října od 9:00 v Rožnově pod Radhoštěm.

Náš nejmladší tým zahájí svou sezónu v Havířově, kdy pořádajícím klubem je Torpedo Havířov. V Havířově se přípravka utká s domácím týmem, Krnovem, Horní Suchou a Slovanem Havířov. Turnaj přípravek začíná v neděli 4. října od 9:00 ve sportovní hale v Havířově.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.