Provoz sportovní haly v době nouzového stavu

Vážení hráči, rodiče a fanoušci. Od pondělí 5. října 2020 začne platit na území České republiky nouzový stav. Na základě vyhlášeného nouzového stavu vláda rovněž přijala krizové opatření, kterým s účinností od 5. října 2020 od 0.00 hod. do dne 18. října 2020 do 23.59 hodin omezuje konání hromadných akcí. V souvislosti s nouzovým stavem nás provozovatel haly seznámil s opatřeními v době nouzového stavu.

Od pondělí 5. října 2020 budou na hale platit níže uvedená opatření, které je bezpodmínečně nutné dodržovat. Do haly je vstup povolen pouze hráčům, trenérům, členům výkonného výboru Vikings Kopřivnice, pořadatelům zápasů a turnajů a osobám uvedeným v oficiálním zápise o utkání. Rodiče a o ostatní osoby (děvčata doprovázející dorostence a juniory) nebudou vpuštěni do haly. Na halu je možné přijít nejdříve 15 minut před oficiálním začátkem tréninku. Všechna utkání a turnaje po dobu nouzového stavu se budou konat bez účasti diváků.

V souvislosti s výše uvedeným Vás žádáme o pochopení současné situace a o dodržení těchto pravidel. Máme na výjimku otevřenou halu, která bude pod pravidelnou kontrolou provozovatelem haly. Nechceme, aby nám nebylo umožněno trénovat či hrát zápasy z důvodu nedodržení těchto opatření. Pevně věřím, že vzniklá situace bude správným způsobem pochopena a vyhneme se možným problémům s provozem haly po dobu nouzového stavu. Vím, že největší problém bude u nejmladší kategorie přípravek. Doufám ale, že vše společně zvládneme a následující dva týdny v tomto režimu přečkáme bez větších problémů.


S přáním o pochopení vzniklé situace

Robert Socha
Sekretář Vikings Kopřivnice
602 506 006

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.