Turnaje a zápasy hrané v tomto víkendu

V době nouzového stavu pokračují všechny soutěže bez přítomnosti diváků. O tomto víkendu uspořádáme turnaj mužů B, elévové odcestují do Bílovce, junioři se vydají směr Přerov a muži A odehrají domácí zápas proti lídrovi Národní ligy Troopers.

Muži B uspořádají turnaj MS přeboru a jejich soupeři budou Nový Jičín a Frenštát. Muži B vstoupili do nové sezóny jednou výhrou nad Jablunkovem B a prohrou proti Torpedu Havířov B a patří jim aktuální pátá příčka MS přeboru. Turnaj mužů B začíná v sobotu 10. října na hale SOU v Kopřivnici od 8:00.

Elévové otevřou sezónu turnajem v Bílovci. Utkají se postupně s domácím týmem z Bílovce, Jablunkovem, a Krnovem Orčata a Krnovem Kosatky. Turnaj elévů v Bílovci začíná v sobotu 10. října v Bílovci od 9:00.

Junioři se vydají směr Přerov, kde se utkání se Šumperkem a domácím Přerovem. Juniorům patří aktuálně čtvrtá příčka. Jejich domácí soupeř z Přerova je aktuálním lídrem a Šumperk je osmý. Turnaj 2. ligy junioru začíná v sobotu 10. října na hale TJ Spartak Přerov od 13:00.

Muži A po přestřelce v Hranicích nastoupí v domácím zápase proti lídrovi tabulky Troopers. Troopers zatím neztratili ani bod a kopírují spanilou jízdu bez porážky z minulé sezóny v základní hrací době. Aktuálně se tedy bude jednat o zápas nejvýše postavené týmy v Národní lize skupiny východ. V minulém ročníku naši muži A prohráli v domácím utkání s Troopers 6:7 a na hřišti soupeře prohráli 7:9. Zápas Národní ligy začíná v sobotu 10. října od 19:00 na hale SOU v Kopřivnice a můžete jej sledovat online na https://online.ceskyflorbal.cz/20202021/online-287427.htm . 

Z důvodu zákazu přítomnosti diváků po době nouzového stavu je možné si stáhnout aplikaci Českého florbalu a sledovat online všechny probíhající turnaje a zápasy.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.