YouTube kanál Vikings Kopřivnice

logo ytVážení rodiče, vážení hráči,

výkonný výbor se společně s trenéry dohodl na znovu obnovení tréninkové činnosti formou YouTube kanálu. Jsme si vědomi aktuální epidemiologické situace a nechce nijak stanovená opatření porušovat. Z tohoto důvodu jsme zřídili na níže uvedeném odkaze Vikings YouTube kanál, na kterém budeme vkládat každý týden nová videa.

YouTube kanál naleznete na tomto odkaze http://bit.ly/YT_Vikings. V tuto chvíli je na tomto odkaze uloženo první video a další pro jednotlivé věkové kategorie budou postupně přibývat. Trenéři v minulém týdnu kontaktovali jednotlivé hráče nebo zákonné zástupce a s hráči budou mít domluvené pravidelné meeting přes video-komunikační službu Google Meet, která je hojně používaná při distanční výuce žáků. Pro komunikaci přes tuto službu je potřeba mít zřízený google účet. Pokud budete mít problémy se připojit, kontaktujte prosím své trenéry, kteří Vám se zprovozněním služby pomohou.

Chceme děti a hráče opět dostat do aktivní činnosti, ale vzhledem k nynější situaci bychom potřebovali i pomoc rodičů a to hlavně u nejmladších ročníků. Vaši pomoc bychom očekávali při pravidelném přihlašování na Google meet a na dohled při prováděním jednotlivých cvičení. Jsme si vědomi, že pro některé rodiče to může být další časově náročná povinnost, ale bez Vás rodičů nejsme schopni v tuto chvíli větší podporu dětem a hráčům zajistit. Pevně věříme, že na konci dubna a začátku května již bude možné trénovat alespoň venku v určitém počtu hráčů a vše se bude postupně rozvolňovat.


Robert Socha
Sekretář klubu

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.