Členské příspěvky za sezonu 2020/21

V souvislosti se současnou epidemiologickou situací se výkonný výbor rozhodl vrátit členské příspěvky členům, kteří uhradili členské příspěvky na celou sezónu 2020/2021. Těmto členům bude vrácena polovina částky z uhrazeného členského příspěvku.

Pro vrácení poloviny členských příspěvků je nutné vyplnit a podepsat formulář. Tento formulář bude zaslán prostřednictvím trenérů jednotlivých kategorií. Takto vyplněný formulář bude předán vedení klubu, které zajistí úhradu na účet uvedený v tomto formuláři. Při vrácení částky Vás žádáme o pochopení při zpracování jednotlivých formulářů. Všechny formuláře nebudou ani nemohou být zpracovány v jednom termínu. Důvodem jsou jednak denní finanční limity na našem klubovém účtu a určitá administrativní náročnost na zpracování. Budeme se snažit do konce dubna všechny formuláře zpracovat.

Další vrácení poměrné částky uhrazených členských příspěvků bude projednáno na začátku června, kdy bude zřejmé, kolik tréninkových jednotek se případně uskuteční do začátku prázdnin. Nechceme v tuto chvíli uzavírat sezónu s tím, že dojde k rozvolnění a možnosti tréninku ve venkovních prostorách.

Veškeré dotazy prosím směřujte na trenéry nebo přímo na sekretáře klubu.

Robert Socha
Sekretář klubu

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.